S-Ş

S ve Ş harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “S ve Ş” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada sadaka vermek, gören kişi için tıpkı gerçek hayattaki gibi çok hayırlıdır. Rüya sahibinin kendisi için isabet olacak yatırımlar yapmasına, zengin olmasına fakat geldiği yeri unutmamasına ve çevresinde bulunan yardıma muhtaç kişilere yardım etmesine işaret eder. Çok güzel bir rüyadır, rüya sahibinin iyilik yaptığı gibi iyilik bulmasına, sağlıklı ve afiyette olmasına, kazancından hayır görmesine, helal olandan vazgeçmemesine işaret eder.

Rüyada saçta bit görmek, gören kişinin gerek iş hayatında gerekse eğitim hayatında çok sıkıntılı ve endişeli bir sürece girdiğine, bugüne kadar yaptığı ve daha önce pişmanlık duymadığı şeyler yüzünden bugün vicdan azabı çektiğine ve kurduğu hayallerin hiçbirinin gerçekleşmemesi yüzünden kimseye söylemese bile büyük bir hayal kırıklığı yaşadığına işaret eder.

Rüyada şapka takmak, gören kişinin yapacakları sayesinde toplum içinde kendisine olan bakış açısının önemli oranda değişeceği, herkesin saygı duyduğu, önünde eğildiği ve güzel sözlerle andığı kişi olacağı ve mesleğinden de tepelere tırmanacağına işaret eder. Zoru ve imkansızı başarmaya bu sayede gücünü ve kararlılığını göstererek, kendini ispat etmeye tabir edilir ve rüya sahibi için hayır olarak tabir edilir. Rüyada eski bir şapka görülmüş ise, rüya sahibinin çok büyük üzüntüler yaşayacağına, sıkıntılardan dolayı çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi anlamda büyük sorunlar yaşayacağına ve çok endişeli bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada şapka görmek, gören kişi için sağlıklı ve mutlu olmaya işaret eder. Rüya sahibi başarıların altına imzasını atan kişi olacak, her zorluğun üstesinden gelecek, her türlü sıkıntıyı göğüsleyecek demektir. Rüyada şapka gören kişi çevresindekilere de faydası dokunan, güçlü, arkası sağlam, cömert ve eli açık kimse olarak tabir edilir. Rüyada şapka görmek, bilgili, akıllı, kültürlü, adından hep iyi söz edilen, herkes tarafından sevilen, saygı duyulan ve baş üstünde taşınan kişiye delalet eder. Bu kişi herkese mutlaka küçük de olsa yararı olmuş kimse olduğu için sevenleri, koruyup kollayanları ve duacıları çoktur demektir. Çok seviliyor olması nedeni ile kimsenin kendisine en ufak bir laf bile söylemesine izin verilemez şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada şans oyunu görmek, baht açıklığına tabir edilir. Evlilik hazırlığı içinde olan kişilerin aile desteğini de alarak daha iyi bir hayat süreceklerine işaret eden bu rüya, gören kişinin eşinin ailesi ile arasındaki dargınlıkların da sona ereceğinin müjdesini verir. Rüyasında şans oyunu gören kişi hayatını riske atacak bazı hamlelerde bulunduğu için stresli günler yaşayacak demektir. Özellikle maddi olanakların fazlasıyla zorlanacağı bu dönemde aşırı harcamaların rüya sahibini zor duruma düşürebileceğinin sinyallerini de içeren rüya, tecrübe sahibi olunmayan işlerle fazla alakadar olmanın kişiye zarar getirebileceğine, riskleri aza indirmenin ve para konusunda daha dikkatli davranmanın stresi azaltacağına işaret eder.

Rüyada sahil görmek, rüya sahibinin özel hayatı ile ilgili olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, özel hayatında fevri davrandığına, ayrılıklarına da ve birlikteliklerine de çok hızlı karar verdiği için çok çabuk tükettiğine ancak daha sonra çok pişman olarak büyük üzüntü duyduğuna, bu yüzden kendisini dizginlemesi, alacağı birliktelik kararlarını uzun uzun düşünmesi ve en iyi kararı vermek için en doğru zamanı beklemesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada saha görmek, gören kişinin düşmanlarıyla kozlarını açık seçik ortaya koyacağına ve her şeyi kuralına göre yapacağına işaret eder. Gözü pek ve hiçbir şeyden, kimseden korkmayan rüya sahibinin bundan dolayı sevdiklerini de her zaman en iyi şekilde koruyacağına, hayatındaki riskleri en az seviyeye indirerek daha güvenilir ve iyi bir hayat yaşamak için çaba göstereceğine işaret eder. Açık ve büyük bir saha görmek işlerin yolunda gideceğine de işarettir ve gören kişinin alacağı kararların doğruluğuna, kendisini rahatsız eden koşulları yeniden gözden geçireceğine, daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına işarettir.

Rüyada saç tokası görmek, özellikle bayanlar için hayra yorumlanır ve güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Özel hayata dair istenilen her şeye kavuşulacağına, özellikle gönlü boş kişiler için iyi bir talip çıkacağını da müjdeleyen rüya, neşeli ve keyif içinde geçecek günlerin de habercisidir. Evli kimselerin tüm akrabaları ve çocukları ile huzur içinde sürecekleri yaşama ve varlıklı bir hayata tabir edildiği gibi, girişimci bir ruha ve yeni açılacak bir iş yerine de işaret eder. Saç tokası taktığını gören kişinin uzun süredir beklediği bir olay gerçekleşir ve hayallerine kavuşarak mutlu olur demektir. Keyfi yerinde olmanın, havai bir kişiliğin de işaretidir.

Rüyada şişlenmek, her ne kadar gerçekte acı verici ve ürkütücü bir durum olsa da uykuda görüldüğünde de bir o kadar hayırlı şekilde kabul edilir ve rüyayı gören kişinin ağız tadının, huzurunun, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, elinin bollaşacağına, parasının ve malının da artacağına işaret eder ve zenginlik olarak yorumlanır. Rüya sahibinin mutsuz olmasına sebep olan en önemli sorunun yani yokluğun ortadan kalkacağına ve bundan sonrasının çok daha kolay, eğlenceli ve rahat olacağına işaret eder.

Rüyada şişlik görmek, gören kişinin eğitimli, kültürlü, olgun, başarılı ve zengin bir kişi olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin hoşluk içinde yaşayacağına, küçük şeyleri kafasına takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine, düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine bunun da kendisine başarı, sağlık ve mutluluk getireceğine işaret eder ve çok makbul bir rüya olarak kabul edilir.

www.ruyaninanlami.com