V

V harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “V” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada vesvese görmek, gören kişinin hem aile hayatında hem de iş hayatında hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına işaret eder. Kişinin işleri arasında fırsat bulup bir tatile çıkılacağına, stres atacağı aktiviteler yapılacağına, sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, musibetlerin ve kötülüklerin ailesinden ve kendisinden uzak olacağına, hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edineceğine, kendisine değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşayacağına, kalben çok rahat edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına tabir edilir. Rüyada vesvese yapmak, büyük bir sabır gösterilerek çok iyi işler başarmaya, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, geçirilen zor günlerin geride kalıp unutulacağına, ekmek parası kazanmak için alın teri döküleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapılacağına işaret eder.

Rüyada vişne ağacı görmek, gören kişinin hayal bile edemeyeceği kadar güzel bir kısmetle karşılaşacağına ve buna çok sevineceğine işaret eder. Hayırlı ve iyi bir kısmet olduğu kadar bekarlar için yapılacak güzel bir evliliğe de işaret eder. Rüyasında vişne ağacı gören kişi köklü, soylu bir aileden gelen kişiler ile tanışır ve iş sahibi ise işini büyüterek farklı alanlarda da başarılar elde eder demektir. Vişne ağacı bazı durumlarda belirsizliklere de yorumlanmaktadır. Yaşanan olayların kişinin kafasını karıştırdığına, hem sevinip, hem de üzüldüğüne ve kararsızlık yaşadığına da tabir edilir. Bekar kişiler için uzun süren bir nişanlılık dönemine, evliler için erkek evlat doğurmaya, işsizler için de yaşanılan şehrin dışında bir iş fırsatı elde etmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada viraj görmek, gören kişinin uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzene gireceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin son bulacağına, yepyeni ve hayırlı iş kapılarının kendisine açılacağına, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, hayallerin gerçekleşeceğine ve huzurlu ve mutlu bir aile hayatında kavuşulacağına işaret etmektedir. Rüyada viraja girmek, gören kişinin yakın bir zaman içinde çok kritik ama aynı zamanda çok hayırlı bazı çalışmalar konusunda adımlar atacağına, bu adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edeceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olacağına ve sevinçli haberler alınacak bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada vücut görmek, gören kişinin hayatında bazı sıkıntılar olanlar için geleceğe yönelik oldukça uzun vadeli bazı projelere girişeceklerine ve geçmişte yaptıkları hatalar sonucunda bozulan düzenlerini yeniden iyi hale getirmek için çaba göstereceklerine işaret eder. Vücut görmek sağlıkla da ilgilidir ve özellikle uzun süredir tedavi gören kimselerin nihayet iyileşme sürecine girdiklerinin müjdesini de verir. Doğum yapacak olan bayanlarda bazı küçük hastalıkların baş göstermesi sonucu stresli günler geçirileceğini ancak bu sorunun uzun süre devam etmeyeceğini de ifade eder. Yeni gelişmelerin yaşanacağı harika bir başlangıcı ve heyecan dolu istekleri alamet eder. İş açısından da yapılan anlaşmaların kişiye gelecekte büyük gelirler elde edeceğini ve doğru adımlar atıldığını tabir eder.

Rüyada volkan görmek, gören kişinin yaşayacağı değişime, tazelenmeye, yenilenmeye, güzel ve hayırlı olaylara ve mutlu olmaya tabir edilir. Rüya sahibi için hayır getirecek kişilere ve işlere işaret ederken verilen doğru kararlar ve atılan isabetli adımlar sayesinde hayatın her anlamında olumlu şekilde ilerleme göstereceğine ve rüya sahibinin her geçen gün hayal ettiği hayata biraz daha yaklaşacağına işaret eder.

Rüyada vize görmek, gören kişiye büyük ve önemli tecrübeler kazandıracak güzel günleri, yeni tanışmaları ve işinde yükselmesine sebep olacak bağlantılara işaret eder. Rüya sahibi için maceralı bir sürecin başladığına da işaret eden rüya, evli kimselerin tek başlarına çıkmak istedikleri bir tatil yüzünden eşleriyle aralarında münakaşa çıkacağına da tabir edilir. Diğer yandan hayatında bir süredir karışıklık yaşayan ve alıştığı düzenin dışına çıkan kimseler için yeniden sakin günlerin başlayacağına yorumlanır. Maddi açıdan yaşamını en yüksek kalitede yaşamak isteyen rüya sahibinin zorlanacağına ve eline geçen paradan daha fazlasına ihtiyaç duyacağına, yapmak istediklerine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada vurulmak, gören kişinin can sıkıcı olaylar yaşanmasına işaret eder. Rüya sahibi için hayal kırıklığı yaşaması şeklinde tabir edilir. Rüyasında vurulduğunu gören kişi kendisini yıpratacak bir döneme girecek ve bazı üzücü olaylarla sınanacak demektir. İşler bozulacak, borçlar çoğalacak, maddi zarar meydana gelecek ve rüya sahibi bu durumdan olumsuz şekilde etkilenerek büyük zarar görecektir. Rüyada vurulduğunu gören kişi, güvendiği kişiler tarafından da hüsrana uğratılacak ve onlardan beklemediği ve hak etmediği davranışlar görecektir. Rüyada vurulduğunu gören kişinin hayatı olumsuz yönde değişecektir ve işlerinde zorluk yaşayacaktır. Rüyada vurulduğunu gören kişinin hiçbir günahı ve suçu olmadığı halde bir işin kendi başına kalmasına ve faturasının kendine çıkarılmasına işaret eder.

Rüyada vücutta yara görmek, gören kişinin yaşayacağı büyük bir acıya ve hastalığa işaret eder. Yara iltihaplı ise uzun zaman sürecek sıkıntılı bir sorunla baş etmek zorunda kalınacağına, zengin kişiler için mal varlıklarını kaybedip, insanların acıyacağı bir duruma düşüleceğine işaret eder. Vücutta yara görmek hayra yorumlanmaz ve yaşlı kişiler için ecelin yaklaşması şeklinde de yorumlanır. Yaranın üzerinde kan varsa kişi gözyaşı döker ve acısı nedeni ile tüm hayatı kötü bir hale gelir demektir. Kabuk bağlayan bir yara görmek ise, çekilen çilelerin ve dertlerin yavaş yavaş sona ereceğine, huzurlu ve güzel günlerin çok uzakta olmadığına tabir edilir.

Rüyada vitrin görmek, insanları küçük gören, kolay kolay kimseyi ve hiçbir şeyi beğenmeyen, burnu havada bir kişinin varlığına işaret eder. Kendisi, malı ve parası ile böbürlenen, olgunlaşmamış ve bu nedenle ağır başlı ve akıllı kişilerce ciddiye alınmayan bir kimse üzerinden tabir edilir. Bu kişinin, gayri ciddi hali nedeni ile toplumda yer edinmemiş olduğuna işaret eder.

Rüyada vefat görmek, rüya sahibinin yakın bir zaman içinde yaşayacağı sağlık sorunlarının kısa süreli bir tedavi ile giderileceğine, daha sonra iş hayatına tekrar döneceğine, sıkıntıların, dertlerin, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, maddi ve manevi olarak mutlu olacağına, aile bireyleri ile yapacağı bir işbirliği ile iş sahibi olacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kuracağına ve bebek sahibi olacağına işaret eder.

www.ruyaninanlami.com