T

T harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “T” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada tütsü yakmak, gören kişinin mal ve mülk bakımından üstün birinden görecek olduğu destek anlamına gelmektedir. Görülen bu rüya iş hayatında hayırlı kararlar almaya, yaşanan olaylara soğukkanlı ve mantık çerçevesinde yaklaşmak olarak işaret eder. Yanan tütsünün kokusu ne kadar hoş ise, rüya sahibinin övgüye mazhar olacağına, taktir edilmesine tabir edilir. Verilen yerinde karalar ile kişinin, bolluk içinde olacağına, kazanmasına, iyilik görmesine, şans ve talihinin açılacağına yorumlanır. Rüyada yakılan tütsünün kokusunun kişiye hoş gelmemesi ise tam tersi şekilde yorumlanır. Rüya sahibi kişinin hoşnut olmayacağı durumlar ile karşılaşacağına, aile yada iş hayatında vereceği yanlış kararların sorun ve sıkıntılara yol açacağına işaret etmektedir.

Rüyada taciz görmek, gören kişinin başına gelecek olan üzücü olaylara, nasibinin kapanmasına ve hayır getirmeyecek işlerde yer almasına tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiler kendi hatalarının kurbanları olup hem kendilerini hem de ailelerini boşluğa doğru sürüklerler demektir. Rüyada taciz görmek, başka bir değişle insanların gözünde değersiz olmaya, kişinin hayatının başarısızlıklarla süre gelmesine ve mutsuz olacağı olaylarla karşı karşıya kalmasına işaret eder. Rüyada görülen taciz durumu, başka bir değişle negatif düşünen kötü niyetli kimselerin oyunları karşısında pasif duruma düşerek kişinin benliğinden ödün vermesine tabir edilir. Rüyada tacize uğrayan birini görmek, bu rüya, rüyayı gören kişi üzerinden tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kimilerine göre vurdumduymaz denilecek kadar kaygısız olduğuna yorumlanır. Aslında rüya sahibinin yaşama karşı bu duruşunun ve yaklaşımının nedeni hayatın kendisine sunduklarına razı gelecek kadar olgun oluşundan kaynaklandığına işaret eder.

Rüyada tacize uğradığını görmek, gören kişi için bir uyarı niteliği taşımaktadır. Yanlış yollara sapmamak, kötü alışkanlıklar edinmemek için rüya sahibinin hayatında bazı şeylere ve kişilere dikkat etmesi gerektiğine dikkat çeker. Rüya sahibini başka taraflara çekmek isteyen insanlar olacaktır. Onlara uyup uymamak rüya sahibinin kendi kararı olacaktır. Ancak yanlış yola saparsa geri toparlayamayacağı bir yola girmiş olacak demektir. Rüyada sözlü tacize uğramak, gören kişinin farkında olmadığı düşmanları vardır demektir. Rüya sahibinin çok yakınında olan ancak kendisini belli etmeyen bir kişinin rüya sahibine karşı beslediği kıskançlık ona düşmanlık beslemesine neden olacaktır. Ancak bu kişiden rüya sahibine bir zarar gelmeyecektir. Sadece uzaktan kin besleyen biri olacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada taksici görmek, hayırlı ve güzel şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içinde çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtulacağına, atacağı doğru adımlar sayesinde mutluluğa kavuşacağına, zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine işaret eder.

Rüyada takla görmek, gören kişinin hiç hesapta yokken yapacağı değişikliklere işaret ettiği gibi, kişinin başına gelen bazı sorunlar nedeniyle fikir değiştirmesi, planlarını yeniden düzenlemesi anlamlarına da gelmektedir. Rüyasında takla gören kişi, genç biriyse iş konusunda karar vermekte zorluk çektiğinden dolayı pek çok farklı işe girer ancak başarılı olamaz demektir. Genç bayanlar için evlilik konusunda duygulardan emin olamamak, kalbine hitap eden ve hayatını geçirecek kadar güven duyduğu birini bulamamak şeklinde tabir edilir. İşlerin ters gitmeye başlamasına, aksiliklerin kişinin yakasını bırakmayacağına ve atılan her adımda beklenen pozitif sonuçlara ulaşmakta zorluk çekileceğine de işaret etmektedir.

Rüyada görülen takı, çeşitli anlamlar ile tabir edilebilir. Bu durumda rüyanın içeriğini en iyi şekilde analiz etmek çok önemlidir. Rüyada takı görmek tüm büyük rüya yorumcuları tarafından oldukça olumlu bir şekilde yorumlanmıştır. Rüya sahibinin rüyasında takı görmesi yakın zamanda eline bol miktarda para geçeceğine işaret eder. Kişi eğer fakirse zenginleşecektir. Genel olarak kazanılan ya da kazanılacak olan mal mülk ile ilgili bir rüya olarak tabir edilmektedir. Aynı zamanda kazanılacak saygınlığının ve makamında bir işareti olarak ifade edilir.

Rüyada taksiye binmek, gören kişinin iş hayatı ya da eğitim hayatı ile ilgili hayırlı bir iş yapmak için uzun ve zorlu bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculuğun dönüşünde çok hayırlı ve güzel işler gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına işaret eder. Rüyada taksiye bindiğini görmek, rüya sahibinin iş hayatında ya da eğitim hayatındaki sorunlara çözüm bulmak için, çok uzak ve pek bilmediği bir yere bir yolculuk yapacağına, bu yolculuktan döndüğünde hem rahat bir kafa ile yeni ve çok büyük projelere gireceğine hem de ruhen ve bedenen daha gelişmiş bir insan olarak hayatı daha farklı bir gözle göreceğine tabir edilir.

Rüyada takunya görmek, gören kişinin yaşayacağı güzel olaylara işaret eder. Uzun zaman önce girilmiş olan ancak karşılaşılan kötü durumlardan dolayı bir türlü düze çıkarılamayan bir işte çok hayırlı adımlar atılacağına, refaha erileceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan her şeye kavuşulacağına, üzüntülerin sona ereceğine, kavgaların biteceğine, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına tabir edilir.

Rüyada tv görmek, gören kişinin dini konulardan uzaklaştığına işaret eder. Rüya sahibi para kazanma hırsına kapılır ve dünyevi konularla fazla ilgileneceğine tabir edilir. Rahat yaşamak isteyen kişilerin zaman zaman boylarını aşan işlere girişerek hem zaman kaybedeceklerine, hem de çevreleri tarafından alay edileceklerine yorumlanır. Kişinin kendisi ile ilgilenmekten ve kendisini düşünmekten ailesine yardım edemeyeceğine, sevdiği kişilerle konuşurken onları dinlemediğine ve bu nedenle yalnız kalacağına işaret eder.

Rüyada turşu yemek, gören kişinin iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde çok büyük başarılar elde edileceğine, bu başarıların dikkat çekmesi sayesinde farkı yerlerden farklı teklifler alacağına, bu kişinin aldığı teklifleri gözden geçirmesine ve kendisine en uygun teklifi değerlendirerek durumunu kontrol edeceğine ve çok para kazanacağına işaret eder.

www.ruyaninanlami.com