RÜYADA TACİZ GÖRMEK

Rüyada taciz görmek, gören kişinin başına gelecek olan üzücü olaylara, nasibinin kapanmasına ve hayır getirmeyecek işlerde yer almasına tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiler kendi hatalarının kurbanları olup hem kendilerini hem de ailelerini boşluğa doğru sürüklerler demektir. Rüyada taciz görmek, başka bir değişle insanların gözünde değersiz olmaya, kişinin hayatının başarısızlıklarla süre gelmesine ve mutsuz olacağı olaylarla karşı karşıya kalmasına işaret eder. Rüyada görülen taciz durumu, başka bir değişle negatif düşünen kötü niyetli kimselerin oyunları karşısında pasif duruma düşerek kişinin benliğinden ödün vermesine tabir edilir. Rüyada tacize uğrayan birini görmek, bu rüya, rüyayı gören kişi üzerinden tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kimilerine göre vurdumduymaz denilecek kadar kaygısız olduğuna yorumlanır. Aslında rüya sahibinin yaşama karşı bu duruşunun ve yaklaşımının nedeni hayatın kendisine sunduklarına razı gelecek kadar olgun oluşundan kaynaklandığına işaret eder.

Rüyada Taciz Görmenin Anlamları

Rüyada taciz etmek, gören kişinin çevresindeki insanlara karşı yanlış anlaşılabileceğine bu nedenle hiç beklemediği hakaretlere uğrayacağına, bu durumdan da olumsuz şekilde etkilenerek uzun süre bunalımlı günler geçireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin neredeyse hayata küsmesine sebep olacak bazı insanlara ya da olaylara işaret ettiği şeklinde kabul edilir.

Rüyada taciz edilmek, gören kişinin rahat bir yapısı olduğuna yani öyle her şeyi kafasına takmadan yaşadığına, mümkün olduğunca hayattan zevk almayı tercih ettiğine tabir edilir. Rüya sahibinin ölüm gerçeğini hiç unutmadığına, bunun için de aldığı her nefesin kıymetini bildiğine işaret eder. Rüyada taciz edildiğini görmek, aynı zaman da rahatsızlık duyulacak durumlarla karşı karşıya kalmaya, huzurun kaçmasına, açılan nasip kapılarının tek tek kapanmasına tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiler, nasiplerinin peşinde giderken olası tehlikelere karşı da hem kendilerini hem de sevdikleri insanları koruma amacı güderler demektir.

Rüyada sözlü tacize uğradığını görmek, gören kişinin farkında olmadığı düşmanları var demektir. Rüya sahibinin çok yakınında olan ancak kendisini belli etmeyen birinin rüya sahibine karşı beslediği kıskançlık ona düşmanlık beslemesine neden olacaktır. Ancak bu kişiden rüya sahibine bir zarar gelmeyecektir. Sadece uzaktan kin besleyen biri olacaktır şeklinde tabir edilmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com