L

L harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “L” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada losyon görmek, gören kişinin hayatında iyileştirilmesi gereken yaralarının olmasına işaret eder. Rüya sahibinin hayatının güzel ve mutlu geçmesi konusunda kendisinin de çabalaması ve doğru yolu bularak doğru davranışlarla bu zorlu dönemi atlatması gerektiğine yorumlanır. Rüyada görülen losyon gören kişinin eşi ve çocukları ile sıkı, vefalı, menfaate dayalı olmayan güzel bir ilişkisinin olmasına tabir edilir. Ailesinin her daim kişiye ihtiyaç duyduğuna yorumlanır. Rüya sahibi ailesine daima iyi bir yol göstericidir. Aynı zamanda bu rüya uçarı olan kişilere, kişiliği tam oturmamış insanların varlığına yorumlanır.

Rüyada liste görmek, çalışan kişilerin kendisinden üst basamakta olan patronunun veya yöneticilerinin gözüne gireceklerine ve yeni görevleri ile beraber kendilerini daha iyi bir şekilde gösterme fırsatı yakalayacaklarına işaret eder. Bekar kişiler için kısmetlerini fazla inceledikleri ve mükemmel kişiyi aradıkları için isteseler de evlilik yapamayacaklarına ve bu tutumlarını değiştirmedikleri sürece uzun yıllar bekar bir hayat yaşamak zorunda kalacaklarına tabir edilir. Yıldızın parlaması ve kişinin her türlü arzusunu gerçekleştirebilmesi için pek çok fırsat elde edecek olmanın işareti olan bu rüya, aynı zamanda hatırı sayılır iş adamları arasında olmak, iş çevrelerinde saygınlık kazanmak şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada lastik izi görmek, rüya sahibinin daha önce giriştiği ve olumsuz durumlarla karşılaştığı bir işten el etek çektiğine ama yine de bir türlü kurtulamadığına ve bu işle alakalı sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağına işaret eder. Rüyada görülen lastik izi, gören kişinin kalbinde geçmişten kalan bir sızı olduğuna ve her ne kadar unutmak istese de, bir türlü içinden atamadığına tabir edilir. Yaşanan derin bir hayal kırıklığı veya keder nedeniyle kişinin her adımını düşünerek atacağına, bir daha olumsuzluk ve üzüntü yaşamamak için hayatını düzene sokacağına işaret eder. Büyük bir lastik izi görmek iş hayatındaki başarılı günlerin, ihtişamın geride kaldığına ama şimdiki durumun da kişiyi geçindirecek, kimseye muhtaç etmeyecek kadar iyi olduğuna tabir edilir.

Rüyada limonata içmek, gören kişinin yaşadığı sorunları geride bırakıp rahata kavuşmasına, esenlik içinde olmaya, dertlerden, çilelerden sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulmaya, sorunları aşmaya ve başarılı olmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatının yoluna gireceğine, karşısına iyi insanların çıkacağına ve onlar sayesinde keyfinin yerine geleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin müjdeli haberler almasına, sürpriz gelişmeler yaşamaya ve umutların yeşermesine işaret eder.

Rüyada lokum yediğini görmek, gören kişinin kendi hakkında duyacağı bazı dedikodular sebebiyle acı çekmesine, söylenen sözlere ve birtakım sıkıntılar yaşamaya işaret eder. Rüyasında fındıklı veya fıstıklı lokum yiyen kişi, akrabalarından birisi ile ilgili bir söz işitir veya bu rüya yakın çevresinden birisinin rüya sahibine yapacağı kötülüğe işaret etmektedir. Rüyasında tatlı lokum yiyen kişinin hayatında bazı olumlu gelişmeler olur demektir. Bu rüya bazen de güzel ve hayırlı bir ömre işaret etmektedir. Acı lokum birtakım sıkıntılar yaşamak anlamına gelmektedir. Rüyada birden çok lokum yiyen kişi ihtiyaçlarını giderir, geçimini güzel yollardan sağlar. Az sayıda lokum ise arkadaşlığa ve dostluğa işaret etmektedir.

Rüyada loş ışık görmek, duyuların azalmasına sebep olacak fiziksel bir rahatsızlığın belirtisi olarak tabir edilir. Rüya sahibini halsiz bırakan ve günlük işlerini yapmasında sıkıntıya neden olan geçici bir hastalık olarak yorumlandığı gibi, öngörünün azalacağı bir döneme girildiğinin de habercisidir. Etrafta olan biteni tam olarak anlayamayan rüya sahibinin bulunduğu çevreye fazla güvenmemesi gerektiğinin altını çizer ve kişiden saklanan bazı gerçeklerin varlığına dikkat çeker. Haneyi loş ışık içinde görmek, ev halkının rüya sahibine söylemekten çekindiği bazı durumların var olduğuna, kişinin kendisinden gizlenen bazı şeylerin farkına vardığına ancak şüphelerini ortaya koyabileceği verilere sahip olamadığına da tabir edilir. İkili ilişkilerde yanlış insanlarla beraberlik kurmak, eşler arasında yalana başvuran konuşmalar yapılması anlamına gelmektedir.

Rüyada limon ağacı görmek, sevecen, iyi kalpli, şefkatli, merhamet ve iman sahibi, zalim kişilere karşı duran, mazlumun yanında olan, varlığını çekinmeden, düşünmeden, pişman olmadan, hak yolunda harcayan, ulu ve yüce bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kişi, insanlıktan yana nasibini fazlasıyla almış, duygusal, çevresiyle ilgili, öldüğünde ardında iyi bir şeyler bırakmanın peşinde olan kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada lokma görmek, gören kişinin hak ettiği, kafa yorduğu, dirsek çürüttüğü, ter akıttığı kısacası emek harcayarak sahip olduğu kazanca işaret eder. Rüya sahibinin ekmeğine, namusuna ve şerefine leke sürmeden yaşama savaşı verdiği şeklinde tabir edilir. Bu rüya, genel anlamı itibariyle, rüyayı gören kişinin yaşam mücadelesine, para kazanmak, ailesini geçindirmek ve hayatını idame ettirmek için yeni kazanç yolları arayışı içinde olduğuna tabir edilir. Rüyada lokma tatlısı yediğini görmek, kısmet olarak tabir edilir ve rüya sahibinin çok önemli ve büyük bir iş teklifi alıp, hayırlı bir ortaklık yapacağına bu sayede de hatırı sayılır bir oranda sermaye elde edip, daha büyük bir yatırıma gireceğine işaret eder.

Rüyada lohusa görmek, kuruntu dolu bir hayat sürmek, durup dururken en küçük olayları bile büyütmek ve yapay sorunlar yaratmak anlamlarına gelir. Rüya sahibinin incir çekirdeğini bile doldurmayacak konularda çevresi ile sıkıntılar yaşayacağına, iş yerinde sürekli huzursuzluk çıkardığı için ikaz alacağına ve davranışlarını değiştirmediği takdirde işini kaybedip büyük bir sıkıntı yaşayacağına da işaret eder. Rüyada lohusa gören kişi erkekse, hayatını zorlaştıran, her zaman kapris yapan, dominant karakterde bir kadınla evleneceğine yorumlanır. Genç ve bekar bir bayan için anlayışı eksik, hoşgörüden yoksun ve sinirli davranışları ile tepki toplayan, geçimsiz biriyle dünya evine gireceğine işaret eder.

Rüyada lise görmek, gören kişinin hayatının düzen ve disiplin içinde geçeceğine, çocukken kendisine aşılanan sorumluluk duygusu sayesinde daha genç yaşlarında bile mal, mülk, para ve makam sahibi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatını planlı, programlı ve kurulu bir düzene bağlı olarak yürüteceğine, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına, risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine yorumlanır.

www.ruyaninanlami.com