RÜYADA LOŞ IŞIK GÖRMEK

Rüyada loş ışık görmek, duyuların azalmasına sebep olacak fiziksel bir rahatsızlığın belirtisi olarak tabir edilir. Rüya sahibini halsiz bırakan ve günlük işlerini yapmasında sıkıntıya neden olan geçici bir hastalık olarak yorumlandığı gibi, öngörünün azalacağı bir döneme girildiğinin de habercisidir. Etrafta olan biteni tam olarak anlayamayan rüya sahibinin bulunduğu çevreye fazla güvenmemesi gerektiğinin altını çizer ve kişiden saklanan bazı gerçeklerin varlığına dikkat çeker. Haneyi loş ışık içinde görmek, ev halkının rüya sahibine söylemekten çekindiği bazı durumların var olduğuna, kişinin kendisinden gizlenen bazı şeylerin farkına vardığına ancak şüphelerini ortaya koyabileceği verilere sahip olamadığına da tabir edilir. İkili ilişkilerde yanlış insanlarla beraberlik kurmak, eşler arasında yalana başvuran konuşmalar yapılması anlamına gelmektedir.

Rüyada Loş Işık Görmenin Anlamları

Rüyada loş oda görmek, kalabalık bir odayı loş ışık içinde görmek büyük bir yanılgıya düşüleceğinin habercisidir. Özellikle yeni girilen bir çevrenin kişiye hayır getirmeyeceğine, kurulacak yeni arkadaşlıkların güven vermeyeceğine ve rüya sahibini maddi olarak dolandırmak isteyen kimselerin varlığına işaret eder. Aynı zamanda ümidin kalmadığı düşünülen bir konuda yeniden bir olasılığın belireceğine ve kişinin bu ihtimalin peşine düşerek bulunduğu karanlıktan, bunalımdan çıkacağına da işaret eder. Hastalık çeken kişilerin yeni bir tedavi şansı bulacaklarına ve hastalıklarında bir parça daha iyileşme olacağına, psikolojik olarak daha güçlü hissedeceklerine de işaret eder.

Rüyada loş ev görmek, kendi evini loş halde görmek ev içinde çözüm bekleyen bazı meselelerin varlığını bildirirken başka birinin evini loş halde görmek kişiden yardım isteyecek tanıdıkların varlığına işaret eder. İki kişinin arasını yapmak, kavgalı insanları barıştırmak anlamına gelen bu rüya, belirsizlik içinde geçecek günleri, sabırla beklenecek işleri de ifade eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.