F

F harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “F” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada fes görmek, gören kişinin prensiplerine çok fazla bağlı olması sebebiyle çevresi tarafından ağır eleştirilere maruz kaldığına yorumlanır. Kişinin kuru bir inatla yaşaması anlamına gelir. Özünde iyi bir insan olan rüya sahibinin söz konusu para olduğunda geri adım atmasının ve cimriliğe varan davranışlarda bulunmasının, yakın dostları tarafından hoş karşılanmadığına, kendisinin bir sıkışıklığında da aynı şekilde karşılık göreceğine işaret eder. Rüyasında fes gören kişilerin evlatları akademik kariyer yaparlar ve geleceklerini çok erken zamanda inşa ederler demektir. Bu rüyayı gören bir kadınsa, ailesine çok fazla bağlı olur ve eşine de, çocuklarına da her zaman destek olmak için hayatını ortaya koyacak davranışlarda bulunacağına işaret eder. Gören kişi erkek ise iyi bir aile babası olmasına ve ailesini her şeyden üstün tutmasına  tabir edilmektedir.

Rüyada fındık bahçesi görmek, gören kişi için bereketin artacağına ve bolluk içinde geçecek bir yıla işaret eder. Özellikle ticaret ya da çiftçilikle uğraşan kişiler için hasadın çok olacağına ve ele geçen mahsulün kişinin tüm borçlarını kapatmasına yardımcı olacağına, maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına da tabir edilir. Peş peşe gelen sevinçli haberlerle yüzü gülecek olan rüya sahibinin hayatındaki her konuda şansının yaver gideceğine de tabir edilen rüya, genç evladı olan kişilerin çocuklarının mürüvvetlerini göreceklerine, evli çocuğu olanların da torun haberiyle sevinç gözyaşı dökeceklerine işaret eder. Kazanç getiren anlaşmalar yapacak olan kişinin her dileği kabul olur demektir. Nimet bolluğu yaşayan rüya sahibinin çevresinin genişlemesine ve tanışacağı yeni insanların kendisine başka iş kapıları açacağına da tabir edilir.

Rüyada fındık faresi görmek, gören kişinin kötü ahlaka sahip olduğuna, başına gelecek olan bela veya musibetlere işaret eder. Rüyada yatağında fare gören kimse bir kadınla uygunsuz vaziyetlerde bulunur ve gayri meşru ilişkiye girer demektir. Rüyada fındık faresini sokakta görmek, rüya sahibinin çevresinde araya nifak sokan ve fitne çıkaran kişiler olduğuna ve bu kişiler yüzünden zor durumda kalmaya işaret etmektedir. Rüyada fındık faresini tarlada görmek ise iyidir. Bu rüya yakın zamanda kişinin sıkıntılarından kurtulacağına ve başına gelen musibetlerin son bulacağına tabir edilmektedir. Rüyada fındık faresi ile konuşan kişi kötü bir adamla arkadaşlık kurar. Fındık faresini evde görmek ise dost görünümlü bir düşmanın kişinin evine girip çıkmasına yorumlanır.

Rüyada fındık toplamak, gören kişinin çok uzun zamandan beri aşka kapattığı kalbinin kapılarını, çok beğendiği ve uzun yıllardan beri ilk kez ilgi duyduğu birisine açacağına, bu kişi ile çok güzel ve hayırlı bir birliktelik yaşayacaklarına, bu beraberlik sayesinde daha enerjik ve daha olumlu bir kişi olan rüya sahibinin, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder. Rüyada fındık topladığını görmek, rüya sahibinin anlayışlı, akıllı, hoşgörülü ve çok iyi bir kişi ile büyük bir aşk yaşayacağına, bu aşk sayesinde uzun zamandan beri içinde bulunduğu kötü ruh durumunu aklından ve kalbinden kovacağına, yaşanacak olan güzel ve mutlu günlerin hayalini kuracağına ve iş hayatında daha akıllıca ve daha başarılı adımlar atacağına tabir edilir.

Rüyada far sürmek, rüya sahibi için kendini her anlamda geliştirmek için çaba harcamak kurslara gitmek ve kişisel gelişim sayesinde iş hayatında daha parlak bir kariyer elde edecek olmak anlamına gelmektedir. Kişinin kendi yeteneklerinin farkında olduğunu ancak bazen bunu ön plana çıkarmakta acele ettiğinin altını çizmektedir. Açık renk far sürmek, işleri doğal akışına bırakmayı tercih edenlerin özellikle para konusunda fazla hırslı olmadıklarına ve kazançlarıyla yetindiklerine tabir edilir. Koyu renk far süren kişiler hırslı ve gözü kara kimselerdir. Hata yapmaktan korkmadan ilerlemenin, iş ortamında rakiplerle mücadelede geri adım atmayan biri olarak tanınmanın tabiridir. Özellikle düşmanlık besleyen ya da kişinin açığını arayanların farkında olan rüya sahibi, bu kişilere göz açtırmayacak şekilde hareket ederek kendisini sağlama alır demektir.

Rüyada flüt görmek, gören kişinin neşeli ve keyifli olmasına, yaşadığı sorunları kafasına takmamasına, hayatı dilediğince yaşamasına, özgür olmasına, hayaller kurmasına ve onların peşinden koşmasına işaret eder. Rüya sahibinin arkadaşları ve dostları ile yaşayacağı güzel günlere ve onlarla arasındaki muhabbetin koyuluğuna, bağın da çok kuvvetli olduğuna tabir edilir. Rüyada flüt görmek, hasreti sona erdirmeye ve özlem gidermeye işaret eder.

Rüyada fil yavrusu görmek, rüya sahibinin yaşayacağı büyük bir sevince sebep olacak hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine ve rüyayı gören kişinin dileklerinin yerine geleceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin dünya mallarından ve nimetlerinden yana arzu ettiğinden ve hedeflediğinden de fazlasına sahip olacağına, bu sayede de zenginliğe kavuşacağına yorumlanır. Aynı zamanda rızkın artması ve çeşitlenmesi olarak tabir edilir.

Rüyada favori görmek, rüya sahibinin çok sevdiği kişilerden biri ile kuracak olduğu büyük bir ortaklık sayesinde sorun olarak görülen durumların yakında ortadan kalkacağına işaret eder. Uzun zamandan beri hayal edilen her şeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşmaya, iş hayatında ve sosyal hayatta zarar vermesi muhtemel olan kişilerin hayattan çıkarılacağına ve mutluluk duyulacağına işaret eder. Bunun yanında rüya sahibine düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğrayacağına tabir edilir.

Rüyada fare yakalamak, sinsi bir düşmanı farkına varmaya ve onun kötülüklerini engellemeye işaret etmektedir. Rüyada görülen fare genellikle hilekar ve zayıf bir düşmana tabir edilir. Bazen de rüya sahibinin kötülüğünü isteyen zayıf bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu nedenle rüyada fare yakaladığını görmek böyle bir kimsenin kötülüklerinden emin olmaya yorumlanmaktadır. Rüyada evinde fare yakalayan kimsenin akrabaları arasında bir düşmanı var demektir. Rüyada sokakta fare yakaladığını görmek, toplum huzurunu bozacak bir olay yaşamaya veya insanlar arasında fitne çıkaran bir kimsenin yakalanmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada fasulye toplamak, gören kişinin yaptığı çalışmalardan, çalıştığı işlerden ve giriştiği ortaklıklardan istediğini alamamasından dolayı büyük üzüntü duymasına ve bu yüzden insanlardan ve hayattan bir süre uzak kalmasına işaret eder. Rüya sahibinin, sosyal hayatta tanıştığı birisiyle bir gönül ilişkisine başlamasına ve ardından hayatlarını birleştirme kararı almalarına tabir edilir.

www.ruyaninanlami.com