RÜYADA FAR SÜRMEK

Rüyada far sürmek, rüya sahibi için kendini her anlamda geliştirmek için çaba harcamak kurslara gitmek ve kişisel gelişim sayesinde iş hayatında daha parlak bir kariyer elde edecek olmak anlamına gelmektedir. Kişinin kendi yeteneklerinin farkında olduğunu ancak bazen bunu ön plana çıkarmakta acele ettiğinin altını çizmektedir. Açık renk far sürmek, işleri doğal akışına bırakmayı tercih edenlerin özellikle para konusunda fazla hırslı olmadıklarına ve kazançlarıyla yetindiklerine tabir edilir. Koyu renk far süren kişiler hırslı ve gözü kara kimselerdir. Hata yapmaktan korkmadan ilerlemenin, iş ortamında rakiplerle mücadelede geri adım atmayan biri olarak tanınmanın tabiridir. Özellikle düşmanlık besleyen ya da kişinin açığını arayanların farkında olan rüya sahibi, bu kişilere göz açtırmayacak şekilde hareket ederek kendisini sağlama alır demektir.

Rüyada Far Sürmenin Anlamları

Rüyada far sürdüğünü görmek, gören kişi için zor zamanların geride kalacağına, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, bitmez denen sıkıntıların çok kısa zamanda sona ereceğine, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, maddi olarak çok huzurlu olunacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada başkasına far sürmek, rüya sahibinin bir kişiyle kafa kafaya verip bir proje geliştirmek üzerine konuşmak ve ortak iş yapmak için heves etmek anlamlarına gelmektedir. Kendisine önerilen bir iş ortaklığı için sermaye koyacak olmaya da işaret eder.

Rüyada far almak, beyaz renk far almak evlilikle ilgili bir arzuya sahip olmak veya bir aracı sayesinde düzgün, sakin, sessiz biriyle tanışarak görüşmeye başlamak anlamına gelmektedir. Siyah far alan kişiler iş kolik olur ve özel hayatlarına çok zaman ayırmazlar. Bu kişilerin gelecekte çok para kazanan, şöhretli kimseler olacağına tabir edilir. Birden fazla renkte far almak ise rüya sahibinin çok yönlü olduğuna, hem iş, hem özel hayat konusunda gayet tatmin edici şekilde yaşadığına, kendisini iyi yetiştirdiği için de asla mesleki açıdan sıkıntıya düşmeyeceğine tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com