RÜYADA FINDIK FARESİ GÖRMEK

Rüyada fındık faresi görmek, gören kişinin kötü ahlaka sahip olduğuna, başına gelecek olan bela veya musibetlere işaret eder. Rüyada yatağında fare gören kimse bir kadınla uygunsuz vaziyetlerde bulunur ve gayri meşru ilişkiye girer demektir. Rüyada fındık faresini sokakta görmek, rüya sahibinin çevresinde araya nifak sokan ve fitne çıkaran kişiler olduğuna ve bu kişiler yüzünden zor durumda kalmaya işaret etmektedir. Rüyada fındık faresini tarlada görmek ise iyidir. Bu rüya yakın zamanda kişinin sıkıntılarından kurtulacağına ve başına gelen musibetlerin son bulacağına tabir edilmektedir. Rüyada fındık faresi ile konuşan kişi kötü bir adamla arkadaşlık kurar. Fındık faresini evde görmek ise dost görünümlü bir düşmanın kişinin evine girip çıkmasına yorumlanır.

Rüyada Fındık Faresi Görmenin Anlamları

Rüyada fındık faresi öldürmek, gören kişinin tüm düşmanlarından kurtulacağına ve kendisine yapılan tüm tuzakları boşa çıkaracağına işaret etmektedir. Fındık faresi öldüren kişi eğer sıkıntıdaysa en yakın zamanda bu sıkıntılar ferahlığa dönüşür. Fındık faresi küçüklüğü nedeniyle gizli ve sinsi bir düşmanın habercisidir. Bu nedenle onu öldürmek gerçek hayatta böyle bir düşmandan ve onun oyunlarından kurtulmakla tabir edilir. Rüyasında fındık faresinin kulağını kemirdiğini görmek, dedikodu dinlemeye veya münafık bir kimsenin getireceği yalan haberlere itibar etmeye işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş fındık faresi görmek, yaşanılan huzursuz günlerin sona ermesine, kısmet kapılarının açılmasına, rüya sahibinin kendisine yeni yollar ve imkanlar yaratma şansına vasıl olmaya yorumlanır. Rüyada görülen ölmüş fındık fare sembolü, kimi zaman da kişinin düşmanlarına karşı sağladığı üstünlüğe, çevreye karşı farklılık yaratmaya ve elde edilecek olan başarıya işaret eder.

Rüyada siyah fındık faresi, kötü ve güçlü bir düşmanın varlığı anlamına gelirken; kahverengi fındık faresi ise iş hayatında kendisini gizleyen bir düşmana yorumlanır.

Rüyada beyaz fındık faresi görmek, rüya sahibinin yaşadığı aksiliklerin ve huzursuz günlerin sona erip keyfinin yerine geleceği güzel anlar yaşayacağına yorumlanır. Rüyasında beyaz fındık faresi gören kişiler, rızklarını zorluk çekmeden elde ederek kendi ayakları üzerinde dururlar şeklinde tabir edilir.

Rüyada renkli fındık faresi görmek, görülen fındık faresi zararsız bir düşmana işaret eder. Bu rüya gören kişi için iyi düşünmeyen fakat zarar vermek de istemeyen bir düşman anlamına gelmektedir.

Rüyada fındık faresinin ısırdığını görmek, bu rüya gören kişinin var olan düşmanlarına karşı mağlup duruma düşmesine, onların emir ve  yasaklarına boyun eğerek çaresizce yaşamaya yorumlanmaktadır. Rüyasında fındık faresi tarafından ısırıldığını gören kişi, büyük acı içinde uyanarak bulunduğu yerden kaçma çabası içine girer demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com