J

J harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “J” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada jeneratör görmek, gören kişinin mesleğinde umulmadık bir anda ve umulmadık bir olay nedeniyle yükseleceğine işaret eder. Rüyayı gören kadınsa erkek evlat sahibi olacak demektir. Bir kimsenin rüyasında jeneratör görmesi, o rüyayı gören kimsenin hiç beklemediği bir anda aldığı sorumluluklar sonucunda çok yükseleceğine yorumlanır. Rüyayı gören kadınsa erkek çocuğu olacak demektir. Kişi eski hayatını unutarak, umutla yaşama bağlanır. İyi ve sağlam birinden yardım görür. Rüyada jeneratör görmek enerji ile tabir edilmektedir.

Rüyada jeolog görmek, alınacak olan garip haberlere işaret eder. Geçmiş insanların başından geçenlerle ve varlık problemiyle ilgili kişiye delalet eder. Rüyada jeolog görmek yapılan bir icat ile yorumlanır. Rüyada bir jeolog ile tanışmak, rüya sahibinin bazı önemli bilgiler öğreneceğine, onunla bir sofrada oturup yemek yemek bu bilgilerden çok faydalanacağına işaret eder.

Rüyada jant görmek, seyahat etmeye işaret eder. Rüyada parlak jant görmek, rüya sahibinin uzakta olan bir yakını ile görüşeceğine ve arasında geçecek keyifli zamanlara, kıymetli bir araç sahibi olmaya , haneye bir araç vasıtası ile gelecek paraya yorumlanır. Rüyasında otomobil jantı gören kişi, arzuladığı bir geziye çıkamayacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada jelatin görmek, iyi bir şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin hiç ummadığı bir yakınından ihanet göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada jimnastik görmek, rüya sahibinin ha­yatı boyunca gayet sağlıklı olacağına ve geçim durumunun da herkesten üstün olacağına işaret eder.

Rüyada jüri görmek, bir amaç için toplanan jüri üyelerini görmek, işi akşamdan bitiren, kapalı kapılan ardında karar alıp, bunu alenen açıklayan bayağı insanların varlığına işaret eder. Bu insanların hazır yiyici ve rüşvetçi olduklarına delalettir. Ağırbaşlı, temiz yüzlü ve iyi giyimli insanların oluşturduğu jüriyi görmek, adaletin tecilli etmesine, beklentilerin gerçekleşmesine işaret eder. Rüyada jüri görmek, çok yakında kalabalık bir törenin olacağına ve bu törende rüya sahibinin kendisini ön mevkide bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada jaluzi görmek, çok yakında hayırlı bir haberin alınacağına ya da bir hastalıktan kurtuluş yolunun bulunacağına işaret olarak kabul edilmektedir. Rüyada jaluzi kapadığını görmek çekilecek sıkıntılara yorumlanırken, rüyada jaluzi açtığını görmek sıkıntıların geçeceğine, hasta bir kimsenin şifa bulacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüya tabirlerine göre rüyada jaluzileri kapalı oturduğunu görmek, o kimsenin geçimsiz, huysuz ve yalnız bir kimse olduğuna yorumlanır. Rüyada pencereleri jaluzi ile kapalı görmek rüya sahibinin içine kapanık yalnız kendi ruhi dünyasıyla ilgili ve duygusal çalkantıları olan bir kimse olduğuna yorumlanır. Rüyada jaluzi görmenin bir diğer anlamı ise sırra delalettir. Rüya sahibinin dikkatli bir şekilde sakladığı bir sırrının başka insanlar tarafından öğrenileceğine işaret etmektedir.

Rüyada jakuzi görmek, rahata kavuşmaya ve arınmaya işaret eder. Rüyasında jakuzi gören kişi normal yaşamda rahatına ve konforuna düşkün kişidir. Olaylara fazla kafa yormayan, iş konusunda çok sıkıya gelemeyen kişilikte biri olma ihtimali yüksektir. Rüyada görülen jakuzinin anlamı görülüş biçimine içerisindeki suyun durumuna göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Temiz bir su içerisinde jakuzide kendisini gören kişi sorunlarından uzaklaşarak bir rahatlama içerisine gireceğine, işlerinin genişleyeceğine bu nedenle bol kazanç elde edeceğine yorumlanır. Ayrıca jakuzi günahlardan arınma, tövbe etme, iman konusunda zayıf olunup doğru yola ve hidayete erme konusunda çaba sarf etmeye işaret etmektedir. Bazı yorumlarda ise kişinin yaptığı olaylardan pişmanlık duyarak bunlardan vazgeçmek üzere kararlar almasına da işaret etmektedir.

Rüyada jinekolog görmek, gören kişinin içine su serpecek, kafasını rahatlatacak ve günlerini aydınlatacak olumlu ve güzel gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin yaşamının düzene sokacağına, yüzünün güleceğine, elinin döneceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına işaret eder. Rüya sahibinin rahata kavuşacağına, kurtuluşu bulacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine işaret eder.

Rüyada jip görmek, gören kişinin başarısının, mutluluğunun, zenginliğinin ve huzurunun artacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin meslek hayatında kendisine basamak atlatacak ve aşama kaydetmesine sebep olacak güzel, olumlu ve sürpriz gelişmeler yaşanacağına rivayet edilir. Geçim derdinin bitmesine, rüyayı gören kişinin rahatının yerine gelmesine, hayatının kolaylaşmasına, işlerinin açılmasına, kısmetlerinin de çoğalmasına işaret eder. Rüya sahibinin toplumda herkesin saygı duyduğu biri haline geleceğine yorumlanmaktadır.

www.ruyaninanlami.com