RÜYADA JÜRİ GÖRMEK

Rüyada jüri görmek, bir amaç için toplanan jüri üyelerini görmek, işi akşamdan bitiren, kapalı kapılan ardında karar alıp, bunu alenen açıklayan bayağı insanların varlığına işaret eder. Bu insanların hazır yiyici ve rüşvetçi olduklarına delalettir. Ağırbaşlı, temiz yüzlü ve iyi giyimli insanların oluşturduğu jüriyi görmek, adaletin tecilli etmesine, beklentilerin gerçekleşmesine işaret eder. Rüyada jüri görmek, çok yakında kalabalık bir törenin olacağına ve bu törende rüya sahibinin kendisini ön mevkide bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada Jüri Görmenin Anlamları

Rüyada jüri üyesi olduğunu görmek, rüya sahibinin şu anki işinden memnun olmadığı anlamına gelir. Yakında çalıştığı işi değiştirip, yeni bir işe girebilir şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer bir kişi jüri kararıyla yükseldiğini görürse, o kişi elini attığı her işte başarı sağlayacak demektir.

Rüyada jüri heyeti görmek, karar almaya işaret eder. Bir sinavda veya bir sergide jüri heyetinde bulunduğunu görmek, gören kişinin geleceği hakkında bir karar vermek durumunda olduğuna ve verdiği karara itiraz edildiğini görmek, kendisi için aldığı kararların önemli olduğuna işarettir. Bir başka rivayete göre rüyada jüri görmek, rüyayı gören kimse hakkında bir karar çıkacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com