Kullanım Şartları

• Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. İşbu web sitesine; www.ruyaninanlami.com web adresinden ulaşılmaktadır. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlara uymayı kabul etmektesiniz.
Ruyaninanlami.com bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal geçerlilik kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul ederek, siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.
 Ruyaninanlami.com site ve içeriği olduğu gibi kullanımınıza sunulmaktadır. Bu siteye giriş yapmak ve kullanmakla sitenin içeriği ile ilgili kullanımdan doğacak riskleri üstlenmiş olursunuz.
Ruyaninanlami.com sitesi üzerinde paylaşılan tüm içerikler, resimler ve videolar tavsiye niteliğindedir, kullanıp kullanmamak kişilerin kendi insiyatifindedir. Verilen bilgilerin, önerilerin, tavsiyelerin, uygulama ve yöntemlerin kullanımı ve uygulanışından doğan tüm sonuçlar, yapan, uygulayan veya kullanan’ın kendi sorumluluğundadır. Ruyaninanlami.com adresini ziyaret eden tüm ziyaretçiler, bunu kabul etmiş sayılır.
 Ruyaninanlami.com sitesinde yer alan rüya tabirleri, rüya yorumları, burç yorumları, astrolojik diğer tüm yorumlar, fal ve fallar ile ilgili bilgi ve yorumlar ile site içeriğini oluşturan tüm yorum, öneri, makale, yazı, resim ve videolar tamamen yoruma dayalıdır ve bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler hiçbir şekilde gerçek hayata uygulamak, olayları yorumlamada kullanmak, geleceği planlamak için referans olacak nitelikte değildir.
 Ruyaninanlami.com sitesinin içeriğini oluşturan materyallerin bir parçasıda, bu içeriklere yapılan kullanıcı yorumlarıdır. İçeriklerin bir kısmını oluşturan bu kullanıcı yorumlarından, yorumu yapan kullanıcılar sorumludur. Yapılan herhangi bir yorumun içerdiği; yanlış/eksik bilgi, hatalı yönlendirme, genel tarafından gerçek kabul edilenle çelişen yorum ve diğer tüm kategorilerdeki olumşu/olumsuz nitelendirilebilecek yorumlar, yorumu yapan kullanıcının sorumluluğundadır. Ruyaninanlami.com sitesinin tek görevi, hakaret, suçlama, saygısızlık, politik görüş, dil-din-ırk ayrımı içeren yorumlar dışındaki yorumları onaylamaktır. Ayrıca, siteyi ziyaret eden ziyaretçiler, sitede karşılaştıkları ve yorum onaylamaya engel teşkil eden (hakaret, suçlama, saygısızlık, politik görüş, dil-din-ırk ayrımı, gerçeği yansıtmayan yorum, yanlış yönlendirici, olumsuzluk oluşturabilecek yorum/içerik) yorum ve içerikleri, İletişim sayfası yoluyla veya uygunsuz yorumun altına yorumu cevaplamak suretiyle öncelikle site yönetimine bildirmeyi kabul etmiş sayılırlar.
• Ruyaninanlami.com sitesi üzerinde, farklı sitelerin bağlantılarına yer verilebilir. Bu bağlantılara tıklayarak gidilecek sitelerin gizlilik şartları ve kullanım koşullarındaki maddelerden Ruyaninanlami.com sorumlu değildir. Dış bağlantılara tıklanarak gidilen sitelerin içeriğinden ve doğabilecek zararlardan Ruyaninanlami.com sorumlu değildir.

www.ruyaninanlami.com