RÜYADA JAKUZİ GÖRMEK

Rüyada jakuzi görmek, rahata kavuşmaya ve arınmaya işaret eder. Rüyasında jakuzi gören kişi normal yaşamda rahatına ve konforuna düşkün kişidir. Olaylara fazla kafa yormayan, iş konusunda çok sıkıya gelemeyen kişilikte biri olma ihtimali yüksektir. Rüyada görülen jakuzinin anlamı görülüş biçimine içerisindeki suyun durumuna göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Temiz bir su içerisinde jakuzide kendisini gören kişi sorunlarından uzaklaşarak bir rahatlama içerisine gireceğine, işlerinin genişleyeceğine bu nedenle bol kazanç elde edeceğine yorumlanır. Ayrıca jakuzi günahlardan arınma, tövbe etme, iman konusunda zayıf olunup doğru yola ve hidayete erme konusunda çaba sarf etmeye işaret etmektedir. Bazı yorumlarda ise kişinin yaptığı olaylardan pişmanlık duyarak bunlardan vazgeçmek üzere kararlar almasına da işaret etmektedir.

Rüyada Jakuzi Görmenin Anlamları

Rüyada su dolu jakuzi görmek, bereket anlamına gelir. Rüya sahibi için temiz, helal ve hayırlı olacak bir iş kapısının açılmasına işaret eder. Aynı zamanda keyifle sürecek bir gönül macerası yaşamak şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada jakuzide yıkandığını görmek, gören kişi tüm kötülüklerden, kısmetsizliğinden ve şanssızlığından sıyrılacak demektir. Ruhun kurtuluşuna işaret eder. Rüyada jakuzide yıkanmak, tövbelerin kabul olmasına, tüm dertlerin ve kederlerin de yok olmasına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Şükran Gül dedi ki:

    Rüyamda benle erkek kardeşim çok yüksek Demir ev almışız içinde jakuzi var ve ben diyorum ki Cumhurbaşkanı da geldi bu evlere baktı müteahhide Dedi ki 300 milyar fazladır biraz daha uyguna ver sonra arkasını dönünce kendi kendine iyi aldınız diyerekten mırıldandı ve jakuzi inanılmaz büyük kardeşim içinde kullanabiliyor rahat bir şekilde

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.