J

J harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “J” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada Japonya görmek, gören kişinin aile hayatı ve iş hayatı ile ilgili olarak uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın zaman içinde ulaşacağına, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, eş, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine ve mutlu, huzurlu ve sağlıklı biri olarak rahat bir ömür geçireceğine işaret eder.

Rüyada jaguar görmek, gören kişinin çevresindeki art niyetli, ikiyüzlü, samimiyetsiz ve güvenilmeyecek kişilerin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin yüzüne gülen ama arkasından da kuyusunu kazmak ve ayağını kaydırmak için elinden geleni yapan, fitneci ve fesat bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüyada jaguar güzel haber demektir. Görünüşte sadık olmakla birlikte düşmanlığını gizleyen kimseye işaret eder. Jaguarla mücadele etmek, bu vasıfta biriyle tartışmaya, jaguar avlamak menfaatlere; ona hükmetmek şeref ve itibar görmeye delalet eder.

Rüyada jet, gören erkeklerin hayatına girecek olan büyüleyici güzellikte, akıllı ve sempatik, kişiyi derinden etkileyecek bir kadının varlığına işaret eder. Hayallerin gerçek olmasına da işaret eden rüya yeni bir aşkın işaretini verirken, özellikle evli kişilerde gizli bir aşkın kişiyi ele geçireceğine, evliliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunacağına alamettir. Hızlı büyüyen bir işe sahip olanların bir anda yanlış hamlede bulunabileceklerine, iyi değerlendirmeden ve düşünmeden hızlı karar vermemeleri gerektiğini gösteren rüya, kişinin mevcut hayat düzenini alt üst edebilecek bazı gelişmeler karşısında kalacağını ve her hareketini önceden düşünerek atmasının en doğrusu olacağını bildirir. Bekarlar için kişinin kendisini yenilemesine ve geliştirmesine yardımcı olacak bir eşle karşılaşacağına, özgürlüklerine sahip çıkan rüya sahibinin gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine de işaret eder.

Rüyada japon, huzur, iyilik, güzellik ve hayır bulmaya delalet eder. Rüya sahibinin aradığı mutluluğu sonunda bulacağı, geleceğinin parlak, şansının daima açık, kısmetinin de bol olmasına işaret eder. Rüyada japon görmek, rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşmesi, problemlerinin çözülmesi, geçim sıkıntısının bitmesi ile yorumlanırken bir yandan da rüya sahibinin yalnızlığına veda edeceğine, kafasına ve kalbine göre biri ile tanışacağına işaret eder.

Rüyada jelibon, bekar kişiler için yabancı asıllı biri ile evlenme anlamına gelir. Kişi ile kültürleri farklı olan ancak birlikte çok iyi vakit geçirdiği biri ile aşk yaşaması, değişik ortamlarda bulunması ve yeni ufuklar kazandıracak arkadaşlıklar kurması şeklinde de tabir edilir. Jelibon çocuk sahibi olmaya, gelen müjdeli habere ve kişinin fikirleri ile istediği zengin hayata kavuşabileceğine işarettir. Yeni bir icat geliştirmeye veya kişiye çok para kazandıracak bir proje üretmesine, özellikle sanatla uğraşanların eserleri sayesinde varlıklı, ünlü ve herkesin takdir ettiği biri haline geleceğini, sanatıyla kıtaları aşacak bir şöhrete kavuşacağını da işaret eder. Eğlence içinde geçecek günlere, kutlama yapmaya ve çocuk gibi neşe içinde olmaya da yorumlanan rüya sıkıntısız geçecek güzel günlerin müjdesini verir.

Rüyada jeep görmek, gören kişinin lüks, rahat ve konforlu bir yaşamı olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında keyfini, huzurunu ve neşesini yerine getirecek olaylar meydana gelecek, şansı ve kısmeti artacak, işleri açılacak dolayısıyla da kazancı çoğalacak, bu sayede hayatı çok güzel duruma gelecek demektir. Rüyayı gören kişinin kendisi için sürpriz olacak gelişmelerle karşılaşacağı ile tabir edilir.

Rüyada jöle görmenin anlamı, yarım bırakılmış bir işi yeniden üzerinde çalışarak bitirmek ve herkesi hayrete düşürmeye işaret eder. Başkalarını hayata bakış açısıyla ve kendi yaşam tarzıyla etkileyecek olan rüya sahibinin, giderek çok iyi bir konuma geleceği iş yerinde de son derece iyi, herkesi etkileyen önemli bir hitabet ustası olarak tanınacağını işaret eder. Kişinin girişimci ruhunu ortaya çıkaracağını ve pek çok işte yüksek başarı göstereceğini, meraklı kişiliğinden dolayı çok sayıda maceraya atılacağını ve hepsinin sonunda bilgisini, deneyimini artırarak hayatına pozitif olanaklar sağlayacağını da tabir eder. Jöle görmek bazen gereksiz şekilde harcanan paralara ve israf içinde olmaya da yorumlandığı gibi, kişinin gösterişe olan düşkünlüğünün çoğu zaman etrafında görgüsüzlük olarak değerlendirileceğini de işaret eder.

Rüyada jokey görmenin anlamı, yeni bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde işlerin çok güzel bir hal alacağına, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına, huzursuzluk yaratan kişileri çevreden uzaklaştırılacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına ve ferahlığa çıkılacağına rivayet eder. Rüyada görülen jokey, hayırlı habere, durumunun şimdikinden çok daha iyi olacağına, hayırlı kısmet ve murat manası da taşımaktadır. Aynı zamanda jokey görmek uzun bir seyahat manasına da gelmektedir. Sıkıntılara göğüs gererek istenilen şana, külfetsiz elde edilen ganimete, hayali kurulan bir ilişkiye, cefa çekerek özlediği şöhrete işaret edilir.

Rüyada jeton görmenin anlamı, tatil amaçlı çıkılacak kısa seyahatlere ve gezilere yorumlanır. Dostlardan gelen güzel haberlere sevinmeye, var olan işlerden elde edilecek gelire, yapılacak yatırıma, şansa ve kısa zamanda zenginleşmeye delalet eder. Büyük bir fırsata alamet eden rüya, hayat eşinin bulunması, ömür boyu sürecek, kişinin her anında ona destek olacak güzel dostluklar kurmasına, var olan ilişkilerde ise karşılıklı anlayışın ve sevginin artması anlamına gelir. Rüyada görülen jeton kişiye sunulacak çok sayıda fırsat sayesinde iyi bir gelecek planlaması yapmasına işaret eder. Talihi açılan rüya sahibinin sorunsuz bir dönem geçirmesine ve çıkacağı yolculuklarda başka fırsat elde ederek geri döneceğine delalet eder.

Rüyada jandarma gören kişiyi, çok yakın zamanda büyük işler bekliyor demektir. Ancak, böylesine bir rüyayı gören kişi bu işlerin sonunda kesin bir başarıya ulaşacaktır ve emeğinin karşılığını fazlasıyla alacaktır. Rüyada jandarma aynı zamanda kişinin korunduğuna, emniyet ve huzur içinde bulunmaya ve hayatının rahat geçeceğine işaret eder.Rüyada jandarma görmek genelde başarı ile yorumlanır. Rüyada kendini jandarma olarak bir karakolda bulunduğunu görmek, yapacağı her işte başarıya ulaşacağına işarettir. Karakolda bir jandarma eri ile karşılaşıp onunla selamlaşmak veya konuşmak bir haber alacağına, bir jandarma bölüğünün toplu halde cadde veya sokaktan geçtiğini görmek, beklediği müjdeli bir haberi alacağına delalet eder. 

www.ruyaninanlami.com