RÜYADA JAGUAR GÖRMEK

Rüyada jaguar görmek, gören kişinin çevresindeki art niyetli, ikiyüzlü, samimiyetsiz ve güvenilmeyecek kişilerin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin yüzüne gülen ama arkasından da kuyusunu kazmak ve ayağını kaydırmak için elinden geleni yapan, fitneci ve fesat bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüyada jaguar güzel haber demektir. Görünüşte sadık olmakla birlikte düşmanlığını gizleyen kimseye işaret eder. Jaguarla mücadele etmek, bu vasıfta biriyle tartışmaya, jaguar avlamak menfaatlere; ona hükmetmek şeref ve itibar görmeye delalet eder.

Rüyada Jaguar Görmenin Anlamları

Rüyada jaguar hayvanı görmek, rüya sahibinin iyi niyetle yaklaştığı, sevdiği ve güvendiği bir kişiden yana büyük hayal kırıklığına uğrayacağına, onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, sarsılacağına, yıkılacağına ve bir daha kolay kolay insanlara güvenemeyeceğine işaret eder.

Rüyada jaguardan kaçmak, rahatlık ve mutluluğa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre rüya sahibinin emaneti sahibine vermekten aciz olunduğuna delalettir. Olumsuz olarak bu rüya bölgede hastalık ve sıkıntıların baş göstereceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü huylu kadına tabir olunur.

Rüyada jaguar yavrusu görmek, uğur ve güzel haber demektir. Jaguar yavrusu, refaha ulaşmaya, sağlıklı ömüre, anlamlı hayat yaşamaya, uzun uğraşlardan sonra hayal edilen hayata kavuşmaya şeklinde yorumlanır. Helal mal varlığına, haramı kabul etmemeye, sevilen insan olmaya şeklinde tabir edilir. Rahata ermeye, zorluklarla geçen günlerin geride kalacağına, barışa ve sevilen bir insana yardım etmeye işaret eder. Ağır geçen sıkıntılardan tez gelen mutluluklara, üzerine düştüğünüz şeyleri başarmaya da tabir edilir.

Rüyada jaguar araba görmek, kötülüklerin ve yaramaz şeylerin ortadan kalkmasına, fakirin zenginliğine ve sözü yerine getirmeye işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de şeref, izzet, sıhhat ve afiyete ve dinde salaha delalet eder. Olumsuz olarak  ailenin nafakasının kısılacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü huylu, katı yürekli, sohbeti tatsız, asık suratlı ve hayırsız bir kimseye işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com