RÜYADA JET GÖRMEK

Rüyada jet, gören erkeklerin hayatına girecek olan büyüleyici güzellikte, akıllı ve sempatik, kişiyi derinden etkileyecek bir kadının varlığına işaret eder. Hayallerin gerçek olmasına da işaret eden rüya yeni bir aşkın işaretini verirken, özellikle evli kişilerde gizli bir aşkın kişiyi ele geçireceğine, evliliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunacağına alamettir. Hızlı büyüyen bir işe sahip olanların bir anda yanlış hamlede bulunabileceklerine, iyi değerlendirmeden ve düşünmeden hızlı karar vermemeleri gerektiğini gösteren rüya, kişinin mevcut hayat düzenini alt üst edebilecek bazı gelişmeler karşısında kalacağını ve her hareketini önceden düşünerek atmasının en doğrusu olacağını bildirir. Bekarlar için kişinin kendisini yenilemesine ve geliştirmesine yardımcı olacak bir eşle karşılaşacağına, özgürlüklerine sahip çıkan rüya sahibinin gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine de işaret eder.

Rüyada Jet Görmenin Anlamları

Rüyada jet kullanmak, gören kişiye verilecek sorumlulukları simgeleyen rüya, özellikle iş alanında güven kazanan kişinin amirleri tarafından önemli bir göreve atanacağını bildirir. Rüya sahibinin kendisini, çalışmalarını ve görüşlerini ortaya koyabileceği bu önemli fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğini ve sonunda hem maddi kazanç elde edeceğini, hem de mevki olarak da hayal ettiğinin daha üstünde bir konuma sahip olarak toplumsal olarak da gurur duyacağı biri haline geleceğine işaret eder.

Rüyada jet yolculuğu yapmak, geçmişten bugüne kadar gelen bir hayalin gerçek olacağının müjdesini veren rüya, bekarlar için uzun zamandır sevdiği ancak kavuşamadığı kişiyle arasında aşk yaşanmaya başlayacağını, karşılıklı sevgi içinde bir evlilik yapılacağını, özel hayatında mutlu olan rüya sahibinin bu pozitif ruh halinin iş hayatında da sürmesi sonucunda hayallerini elde edeceğini işaret eder.

Rüyada jetin düşmesi, gören kişinin hep imkansızı hedeflediği, onun peşinde koştuğu, yorulduğu ama aradığını bulamadığı şeklinde yorumlanır. Çok yüksek ve ulaşılamaz hedefleri olan bir kimsenin varlığına tabir edilirken kişinin hayallerinin en tepelerde olması nedeni ile hiçbir zaman gerçekleşmeyecek bu hayalleri yüzünden düşüşünün de bir o kadar sert olacağına ve eğer kafa yapısını değiştirmezse hiçbir zaman mutluluğu yakalamayacağına ve hedeflerini de gerçekleştiremeyeceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.