RÜYADA JETON GÖRMEK

Rüyada jeton görmenin anlamı, tatil amaçlı çıkılacak kısa seyahatlere ve gezilere yorumlanır. Dostlardan gelen güzel haberlere sevinmeye, var olan işlerden elde edilecek gelire, yapılacak yatırıma, şansa ve kısa zamanda zenginleşmeye delalet eder. Büyük bir fırsata alamet eden rüya, hayat eşinin bulunması, ömür boyu sürecek, kişinin her anında ona destek olacak güzel dostluklar kurmasına, var olan ilişkilerde ise karşılıklı anlayışın ve sevginin artması anlamına gelir. Rüyada görülen jeton kişiye sunulacak çok sayıda fırsat sayesinde iyi bir gelecek planlaması yapmasına işaret eder. Talihi açılan rüya sahibinin sorunsuz bir dönem geçirmesine ve çıkacağı yolculuklarda başka fırsat elde ederek geri döneceğine delalet eder.

Rüyada jeton bulmak, kişinin içindeki cevheri ortaya çıkarması halinde elde edeceklerine kendisinin de şaşıracağı ve bugüne kadar cesaret edemediği bir alanda çalışma yaparak büyük başarılara imza atacağına tabir olunur. Kazançlı bir iş sahibi olmaya veya bir şirketin başına geçmeye yorumlanır. Rüya sahibinin bütün hayatını değiştirecek gelişmeler yaşamasına ve hislerine göre hareket ederek her zaman doğru olanı seçeceğine tabir edilir. Korkulardan veya kişiyi engelleyen çekincelerden sıyrılmak anlamında tabir olunur.

Rüyada jeton kaybetmek, sonuçları tahmin edilemeyen bir işe girişerek bunun sonucunda yaşanacak hayal kırıklığının habercisidir. En yakınındaki kişilere karşı bile güven duyulmadığı, ilişkilerin zedelendiği, çok stresli bir dönemin habercisidir. Beklenmedik, ani haberler, hastalıklar nedeni ile iptal edilen bir yolculuğu tabir eden rüya, maddi açıdan kişinin tatmin olmaması sonucunda hırsına kurban gideceğine işarettir.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.