RÜYADA JELİBON GÖRMEK

Rüyada jelibon, bekar kişiler için yabancı asıllı biri ile evlenme anlamına gelir. Kişi ile kültürleri farklı olan ancak birlikte çok iyi vakit geçirdiği biri ile aşk yaşaması, değişik ortamlarda bulunması ve yeni ufuklar kazandıracak arkadaşlıklar kurması şeklinde de tabir edilir. Jelibon çocuk sahibi olmaya, gelen müjdeli habere ve kişinin fikirleri ile istediği zengin hayata kavuşabileceğine işarettir. Yeni bir icat geliştirmeye veya kişiye çok para kazandıracak bir proje üretmesine, özellikle sanatla uğraşanların eserleri sayesinde varlıklı, ünlü ve herkesin takdir ettiği biri haline geleceğini, sanatıyla kıtaları aşacak bir şöhrete kavuşacağını da işaret eder. Eğlence içinde geçecek günlere, kutlama yapmaya ve çocuk gibi neşe içinde olmaya da yorumlanan rüya sıkıntısız geçecek güzel günlerin müjdesini verir.

Rüyada Jelibon Görmenin Anlamları

Rüyada jelibon almak, fedakarlıkta bulunulacak bir döneme, işlerin biraz daha yoğunlaşacağına ve özellikle sağlık konusunda ayak bölgesinde sıkıntıların meydana gelebileceğine işarettir. Geçici sıkıntı veya rahatsızlıklara işaret eden rüya, kişinin biraz sabır ve azim sayesinde bugünleri atlatacağını, eskisi gibi daha sakin ve rahat bir hayata devam edeceğini ifade eder.

Rüyada jelibon yemek, kalbi boş olsa da kişinin hayatında onu mutlu edecek çok sayıda kişinin olacağını, duygusal açıdan eksiklik duymadan, kendisine yeterek yaşayacağını bildirir. Yetişkin erkekler için kendilerinden küçük ve henüz olgunlaşmamış genç bir bayanla gönül macerası yaşayacaklarının alametidir. Yaşı ilerlemiş veya yaşlı kişilerin bu rüyayı görmeleri ise, eşleri ile ikinci bahar olarak nitelendirilebilecek güzel günler yaşayacaklarını, ağızlarının tadı kadar sağlıklarının da yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada renkli jelibon görmek, tutumlu şahıslar ile dostluğa, maharetli kadından gelecek şefkate, mürüvvetsiz kişiyle yol ayrımına, sevdiğine ikramda bulunmaya şeklinde yorumlanır. Bunların yanında rüyada görülen renkli jelibon için, tembel kişiyle ilişkiyi kesmeye, eli bol kimselerle ticaret yapacak olmaya, terbiyeli insanla mutluluğa şeklinde yorulur. İleriyi düşünerek ölçülü davranan kişilerle güzel yaşamaya, insaniyetli olandan yardım almaya, düşünceli şahısla mukavele yapmaya, tutarsız olanlarla arkadaş olmamaya, atılgan kadınla iş birliğine yorulduğunu söyleyebiliriz.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com