RÜYADA JÖLE GÖRMEK

Rüyada jöle görmenin anlamı, yarım bırakılmış bir işi yeniden üzerinde çalışarak bitirmek ve herkesi hayrete düşürmeye işaret eder. Başkalarını hayata bakış açısıyla ve kendi yaşam tarzıyla etkileyecek olan rüya sahibinin, giderek çok iyi bir konuma geleceği iş yerinde de son derece iyi, herkesi etkileyen önemli bir hitabet ustası olarak tanınacağını işaret eder. Kişinin girişimci ruhunu ortaya çıkaracağını ve pek çok işte yüksek başarı göstereceğini, meraklı kişiliğinden dolayı çok sayıda maceraya atılacağını ve hepsinin sonunda bilgisini, deneyimini artırarak hayatına pozitif olanaklar sağlayacağını da tabir eder. Jöle görmek bazen gereksiz şekilde harcanan paralara ve israf içinde olmaya da yorumlandığı gibi, kişinin gösterişe olan düşkünlüğünün çoğu zaman etrafında görgüsüzlük olarak değerlendirileceğini de işaret eder.

Rüyada Jöle Görmenin Anlamları

Rüyada jöle almak, kişinin kusurlarının farkına vararak bir an önce bu eksikliklerini gidermek için harekete geçeceğine, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine ve kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına işarettir. Karşı cinse çekici görünmenin ve pek çok kısmete sahip olmanın da alametidir.

Rüyada saça jöle sürmek, artistik konularda, sanat alanında yeteneğe sahip olan rüya sahibinin bu alanlarda eğitim alacağına, hayatının ilerleyen zamanlarında kendisini kanıtlayabileceği bir fırsat yakalayarak kısa süre içinde şöhret olacağına, bir takım güçlü kimselerle ahbaplık ederek kendisine çok iyi imkanlara sahip işler bulacağına alamettir. İletişim konusunda çok becerikli biri olan rüya sahibinin ikili ilişkilerde de en şanslı dönemde olduğuna ve yeni bir aşk yaşayacağına da delalettir.

 

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com