RÜYADA JANDARMA GÖRMEK

Rüyada jandarma gören kişiyi, çok yakın zamanda büyük işler bekliyor demektir. Ancak, böylesine bir rüyayı gören kişi bu işlerin sonunda kesin bir başarıya ulaşacaktır ve emeğinin karşılığını fazlasıyla alacaktır. Rüyada jandarma aynı zamanda kişinin korunduğuna, emniyet ve huzur içinde bulunmaya ve hayatının rahat geçeceğine işaret eder.Rüyada jandarma görmek genelde başarı ile yorumlanır. Rüyada kendini jandarma olarak bir karakolda bulunduğunu görmek, yapacağı her işte başarıya ulaşacağına işarettir. Karakolda bir jandarma eri ile karşılaşıp onunla selamlaşmak veya konuşmak bir haber alacağına, bir jandarma bölüğünün toplu halde cadde veya sokaktan geçtiğini görmek, beklediği müjdeli bir haberi alacağına delalet eder. 

Rüyada Jandarmadan Kaçmak

Rüyada jandarmadan kaçan kişi, refaha varmaya, güzel ahiret hayatına, iyi insan olmaya olarak betimlenir. Jandarmadan kaçmak tabiri, ne zamandır dikkatini çekmeye çalıştığınız bir kişinin dikkatini çekeceğinize, sıkıntılı zamanlardan güzel günlere geçmeye, yüksek mertebeye ulaşmaya, sevinç ve mutluluğa ermeye yorulduğunu söyleyebiliriz. Hayat karşındaki şansın artacağına, gürültülü yaşamdan arınmaya, aniden gelen habere şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören kişi, halsiz ve bitkin durumlardan dinç ve sağlıklıklı hallere geçişe, iyi bir geleceğe, berekete, takıldığınız konularda çözüme ulaşacağınıza, statü olarak daha üst bir konuma gelineceğine yorumlanır. Sahip olmak isteyip ama olamadığınız emellere ulaşmanıza, huzura kavuşmaya delalet eder. Uzun uğraşlardan sonra hayal edilen hayata kavuşmaya, aile yakınları ile gidilecek bir yolculuğa, haramdan kaçınmaya işaret eder. İyi huylu insanlara, huzura varmaya, güzel huylu olmaya, sıkıntıya sokacak davranışlardan uzaklaşmaya olarak yorumlanabilir.İlim irfan sahibi olmaya, beklenmeyen gelişmelere, rahata ulaşmaya olarak aktarılır. Günah işlemeyen insana, dertlerden uzaklaşmaya, rahata ermeye olarak yorumlanır.

Rüyada Jandarma Aracı Görmek

Rüya sahibinin istediği işi yapabilmesi için resmi kurumlardan izin alması gerekeceğine delalet eder. Rüyasında jandarma arabası gören kişi, işini halledebilmek için bir süre devlet dairelerinin kapısını aşındırmak zorunda kalabilir.

Rüyada Jandarma Kıyafeti Giymek

Rüyada jandarma kıyafeti giymek, genel olarak hasta kimseler için şifaya, alınan dualardan dolayı korunmaya, korkulardan, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.