J

J harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “J” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada jet uçağı görmenin anlamı, üstün başarı olarak tabir edilir. Rüyasında jet uçağı gören kişi, yakın zamanda kıskanılacak başarılar elde edeceğine yorumlanır. Kişi uzun zamandır emek verdiği iş ya da projeler üzerindeki emeklerinin karşılığını alacağına ve bu sayede büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder. Zaten rüyayı gören kişi, tez canlı bir yapıya sahip olduğundan dolayı işini yarına bırakmaz ve zamanında her şeyi halletmeye çalışır. Bu kişiliği sayesinde her zaman bir adım öndedir. Aynı zamanda da kişi yakın gelecekte herkes tarafından adından sıkça bahsedilen ve ün sahibi birisi olmaya rivayet eder.

Rüyada Japon balığı görmenin anlamı, parlak ve neşeli bir geleceğe delalet eder. Rüya sahibinin çevresi tarafından  sevilen ve takdir edilen bir kişi olduğu manasına gelmektedir. Rüyada akvaryumun içinde Japon balıkları görmek, hayatınız boyunca yalnız kalmayacağınıza ve daima kısmetli, şanslı, bereketli ve bolluk içinde yaşayacağınızın habercisidir. Rüyada Japon balığını beslediğini gördüyseniz eğer, sosyal hayatınızın genişleyeceğine ve arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli, rahat ve hareketli dönemler geçirmeye işarettir. Rüyada Japon balığı öldürmek iyi değildir. Yaşanacak olan bazı tatsız durumlara yorumlanır. Bu sebeple temkinli davranmakta fayda var.

Rüyada jilet görmenin anlamı, bir türlü çözüme ulaşamadığınız ve sonlandıramadığınız bir işin kısa süre içerisinde çözüme kavuşacağına delalet eder. Beklediğiniz haberin ya da olmasını istediğiniz bir işin süresinin biteceğine ve hayırlısıyla istediğiniz her şeye kavuşacağınız manasına gelir. Rüyada görülen jilet, yarım kalan işlerin kısa zaman içerisinde tamamlanacağına işarettir. Uzun zamandan beri süremecede olan bir işin hayırlı bir son ile biteceği anlamına gelir. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada görülen jilet, açığa çıkmayan sırların bir dost tarafından her an ortaya çıkabileceğine de işarettir. Mümkün olduğunca sırlarınızı en yakınlarınız ile bile paylaşmayın. Unutmayın ki! bugün yüzünüze gülen, yarın kuyunuzu kazıyor olacak! Her yüzünüze güleni kesinlikle dost sanmayın. Kimseye inanıp kanmayın. Ortada sizin ile ya da sevdikleriniz ile bazı dedikodular döneceğine de delalet eder. Asılsız laflara aldırış etmeyin. Aksi halde rüyada görülen jilet sizin canını yakacaktır.

www.ruyaninanlami.com