RÜYADA JAPON BALIĞI GÖRMEK

Rüyada Japon balığı görmenin anlamı, parlak ve neşeli bir geleceğe delalet eder. Rüya sahibinin çevresi tarafından  sevilen ve takdir edilen bir kişi olduğu manasına gelmektedir. Rüyada akvaryumun içinde Japon balıkları görmek, hayatınız boyunca yalnız kalmayacağınıza ve daima kısmetli, şanslı, bereketli ve bolluk içinde yaşayacağınızın habercisidir. Rüyada Japon balığını beslediğini gördüyseniz eğer, sosyal hayatınızın genişleyeceğine ve arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli, rahat ve hareketli dönemler geçirmeye işarettir. Rüyada Japon balığı öldürmek iyi değildir. Yaşanacak olan bazı tatsız durumlara yorumlanır. Bu sebeple temkinli davranmakta fayda var.

Rüyada Japon Balığı Görmenin Anlamları

Rüyada Japon Balığı Görmek

Rüyada Japon balığı gören kişinin hayatının hareketleneceğinin ve işlerin tamda istediği gibi gideceğine delalet eder. Balık rüyaları balık rüyaları bolluk ve bereketi simgelediği için şansın kapıda olduğunun göstergesidir.

Rüyada Japon Balığı Satın Almak

Rüya sahibi Japon balığı satın aldığını görürse, yakın zaman içerisinde hayatının güzel bir şekilde değişeceğinin habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin hayatı güzel anlamda değişir ve başına hep güzel hadiseler gelir ve rüya sahibinin beklediği müjdeli haber yakın zamanda geleceğine delalet eder.

Rüyada Japon Balığını Yüzerken Görmek

İşlerinin açılacağına ve rüyayı gören kişi ticaret ile uğraşıyorsa, kazançlı döneme gireceği manasına gelir. Yüzen balık görmek şans, bereket ve kısmet anlamına gelir. Rüyayı gören kişi bekar ise yakında evlilik kararı alır ve hayırlı nikah kıyar.

Rüyada Japon Balığı Yemek

Rüyada Japon balığı yemek pek hayırlı karşılanmaz. Çünkü bilindiği üzere Japon balığı süs balığıdır ve yenmez. Bu sebeple rüyada yenmesi biraz sıkıntılı bir dönemin içerisine girmeye delalet eder. Ancak bu dönem kısa sürer ve hayırlısıyla en kısa zamanda işler yoluna girer.


Rüya Yorumları;

  1. Selma Algür dedi ki:

    Rüyamda 1-2 metre genişliğinde bir kanalda normalden çok iri turuncu japon balıkları adeta akıyorlardı. O kadar çoktu ki kanalı kaplamışlardı. Uzunca bir süre onların akışını seyrettim.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.