RÜYADA JET UÇAĞI GÖRMEK

Rüyada jet uçağı görmenin anlamı, üstün başarı olarak tabir edilir. Rüyasında jet uçağı gören kişi, yakın zamanda kıskanılacak başarılar elde edeceğine yorumlanır. Kişi uzun zamandır emek verdiği iş ya da projeler üzerindeki emeklerinin karşılığını alacağına ve bu sayede büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder. Zaten rüyayı gören kişi, tez canlı bir yapıya sahip olduğundan dolayı işini yarına bırakmaz ve zamanında her şeyi halletmeye çalışır. Bu kişiliği sayesinde her zaman bir adım öndedir. Aynı zamanda da kişi yakın gelecekte herkes tarafından adından sıkça bahsedilen ve ün sahibi birisi olmaya rivayet eder.

Rüyada Jet Uçağı Görmenin Anlamları

Rüyada Jet Görmek

Rüyada jet görmek, jet uçağı görmekle aynı anlama gelir. Kişinin iş hayatındaki üstün başarılarını temsil eder. Aynı zamanda rüya sahibinin beceri ve başarıları sayesinde artık gereken mükafatını alacağına da tabir edilmektedir. Jet bilindiği üzere hızlı demektir. Bu da kişinin çok hızlı veya aceleci bir yapıya sahip olduğunu gösterir.

Rüyada Jet Uçağına Binmek

Kişi rüyasında kendisini jet uçağına bindiğini görürse, kısa sürede iş hayatında yükselerek terfi edeceği anlamına gelir. Rüya sahibi iş hayatında oldukça başarılıdır ve işine her şeyden daha çok önem veren birisidir. Bu sebeple işinde ilerler ve güzel yerlere gelir. Hatta en üst makamlara kadar terfi edileceğinin de göstergesidir. Kısaca rüyasında jet uçağına binen kişi, yakın zamanda işinden terfi alarak sevineceğine ve güzel, başarılı günlerin kapıda olduğuna yorumlanır. Rüyanız oldukça hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır. Bu sebeple rüyanızı anlatırken dikkat edin. Rüyanızı hayra yoracak ve sizi kıskanıp, fesatlanacak kişi ya da kişilere anlatmamaya özen gösterin. Çünkü rüyalarında bir tılsım veya büyüsü diye tabi edilen bazı güçleri vardır. Eğer bu bozulursa, rüya tamda tersine çıkabilir. Rüyalar gerçek hayattan alıntıdır ya da gerçek hayatın yansıması şeklinde anlamlandırılır.


Rüya Yorumları;

  1. Zeliha bulurlar dedi ki:

    Rüyamda çok hız uçan bir uçata uçuyorum yanımda bir kaç kişi daha var uçağın gövdesi tamamen saydam uçarkan yer yeri görüyoruz o kdar hızlı uçuyoruki uçakta bulunan kişiler yerlerinde duramıyorlar yuvarlana yuvarlana uçuyoruz

  2. ozan dedi ki:

    rüyamda jetim vardı şöför sürüyordu yanımdada kedi vardı ne anlama geliyor ?

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.