RÜYADA JİLET GÖRMEK

Rüyada jilet görmenin anlamı, bir türlü çözüme ulaşamadığınız ve sonlandıramadığınız bir işin kısa süre içerisinde çözüme kavuşacağına delalet eder. Beklediğiniz haberin ya da olmasını istediğiniz bir işin süresinin biteceğine ve hayırlısıyla istediğiniz her şeye kavuşacağınız manasına gelir. Rüyada görülen jilet, yarım kalan işlerin kısa zaman içerisinde tamamlanacağına işarettir. Uzun zamandan beri süremecede olan bir işin hayırlı bir son ile biteceği anlamına gelir. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada görülen jilet, açığa çıkmayan sırların bir dost tarafından her an ortaya çıkabileceğine de işarettir. Mümkün olduğunca sırlarınızı en yakınlarınız ile bile paylaşmayın. Unutmayın ki! bugün yüzünüze gülen, yarın kuyunuzu kazıyor olacak! Her yüzünüze güleni kesinlikle dost sanmayın. Kimseye inanıp kanmayın. Ortada sizin ile ya da sevdikleriniz ile bazı dedikodular döneceğine de delalet eder. Asılsız laflara aldırış etmeyin. Aksi halde rüyada görülen jilet sizin canını yakacaktır.

Rüyada Jilet Görmenin Anlamları

Rüyada Temiz Jilet Görmek

Rüyayı gören kişinin iş ve aşk hayatının olumlu yönde gelişeceği manasına gelir. Allah’a yakınlaşmaya ve hayırlı bir izdivaç anlamına gelir. Rüya sahibinin yakın zaman içerisinde kendini en güvende ve en huzurlu yerde olacağının habercisidir. Rüyada görülen temiz, parlak ve yeni jilet görmek güç manasına gelir. Rüyada kendi elinizde jilet olduğunu gördüyseniz, başkalarından daha üstün olacağınıza delalet eder. Eğer jilet ile bir yerinizi kestiğinizi ve kanadığını gördüyseniz, bu rüya yorumlanmaz. Çünkü rüyada kan varsa rüya çıkmaz.

Rüyada Kırık Jilet Görmek

Rüya sahibinin kafasının karışık olduğu anlamına gelir. Belirsizlik duyguları yüzünden üzüldüğüne ve acı çektiğine işarettir. Ancak yakın zaman içerisinde tüm sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağı manasına gelir. Jilet rüyası için haberci rüyada denilebilir. Artık kafanızı boşaltmanın zamanının geldiğinin ve bir karar vermenin tam yeri olduğunu göstermektedir. Mutluluk kapınızda ve artık şans sizden yana dönecek. Her şeyin istediğiniz gibi olması için elinizi çabuk tutun ve harekete geçin.

Rüyada Paslı-Kirli Jilet Görmek

Rüyanızda gördüğünüz jilet paslı ya da kirliyse hayalleriniz olduğu manasına gelir. Hayatınızın geri kalanı için yapmış olduğunuz planların ve projeleri gösterir. Ancak bazı durumlar yüzünden beklenmedik bir umutsuzluğa düştüğünüze ve karamsarlık içinde olduğunuza delalet eder. Bu yüzden kafanız oldukça karışarak dumanlı bir hale bürünmüşsünüz. Bunlardan kurtulmak yani arınmak ve temizlenmek için elinizden gelenin fazlasını yapmanız gerekecek. Uğraşlar sonucunda bütün hayalleriniz gerçekleşecek.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.