RÜYADA JALUZİ GÖRMEK

Rüyada jaluzi görmek, çok yakında hayırlı bir haberin alınacağına ya da bir hastalıktan kurtuluş yolunun bulunacağına işaret olarak kabul edilmektedir. Rüyada jaluzi kapadığını görmek çekilecek sıkıntılara yorumlanırken, rüyada jaluzi açtığını görmek sıkıntıların geçeceğine, hasta bir kimsenin şifa bulacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüya tabirlerine göre rüyada jaluzileri kapalı oturduğunu görmek, o kimsenin geçimsiz, huysuz ve yalnız bir kimse olduğuna yorumlanır. Rüyada pencereleri jaluzi ile kapalı görmek rüya sahibinin içine kapanık yalnız kendi ruhi dünyasıyla ilgili ve duygusal çalkantıları olan bir kimse olduğuna yorumlanır. Rüyada jaluzi görmenin bir diğer anlamı ise sırra delalettir. Rüya sahibinin dikkatli bir şekilde sakladığı bir sırrının başka insanlar tarafından öğrenileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Jaluzi Görmenin Anlamları

Rüyada jaluzi satın almak, gören kişi öğrenmek istemese de birçok sırrı öğrenir, bir çok sırra tanık olur. Bu rüya sahibi bildiği sırların ağırlığı ile yaşar şeklinde yorumlanır.

Rüyada jaluzi açmak, gören kişinin sırları açığa çıkaracağına, gizli ilişkileri ve anlaşmaları ortaya dökeceğine işarettir.

Rüyada jaluzi kapatmak, rüya sahibinin sırları saklamasına ve bu sırların bir parçası haline gelmesine işaret eder.

Rüyada jaluzinin kırılması, istek dışı açığa çıkan sırlara işaret eder.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com