RÜYADA FES GÖRMEK

Rüyada fes görmek, gören kişinin prensiplerine çok fazla bağlı olması sebebiyle çevresi tarafından ağır eleştirilere maruz kaldığına yorumlanır. Kişinin kuru bir inatla yaşaması anlamına gelir. Özünde iyi bir insan olan rüya sahibinin söz konusu para olduğunda geri adım atmasının ve cimriliğe varan davranışlarda bulunmasının, yakın dostları tarafından hoş karşılanmadığına, kendisinin bir sıkışıklığında da aynı şekilde karşılık göreceğine işaret eder. Rüyasında fes gören kişilerin evlatları akademik kariyer yaparlar ve geleceklerini çok erken zamanda inşa ederler demektir. Bu rüyayı gören bir kadınsa, ailesine çok fazla bağlı olur ve eşine de, çocuklarına da her zaman destek olmak için hayatını ortaya koyacak davranışlarda bulunacağına işaret eder. Gören kişi erkek ise iyi bir aile babası olmasına ve ailesini her şeyden üstün tutmasına  tabir edilmektedir.

Rüyada Fes Görmenin Anlamları

Rüyada fes satın almak, erkekler için hayırlı bir rüyadır. Güçlü bir karaktere sahip olmanın, ailesine söz geçirmenin ve saygı görmenin ifadesidir. Fes satın alan kişi bayansa, ailede onun sözü geçer ve çalışarak kendine ait büyük bir servet sahibi olur demektir.

Rüyada fes giymek, toplumsal konularda fikrini açıkça beyan etmeye, gazetecilik veya araştırmacılık yapmaya, insanların yararına işlerde görev almaya işaret etmektedir. Genç bir erkek fes giyerse ilim irfan sahibi olur ve erken yaşta önemli işlere imza atar demektir. Genç bir kızın fes giydiğini görmesi, kaymakam, vali ya da belediye başkanı gibi önemli görevlere atanan biriyle evlilik yapacağına yorumlanır. Gelecek konusunda hayırlı olayların vuku bulacağına işaret eden bu rüya, evli erkekler için erkek evlat sahibi olmak anlamına gelmektedir. Yaşlı bir kişi bu rüyayı görürse evlatlarından birine maddi yardımda bulunur demektir.

Rüyada fesi başından çıkarmak, gören kişinin sıkıntı ve üzüntüden kurtulmasına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com