F

F harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “F” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada fındık görmek, en güzel ve en hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır. Rüya sahibinin bol rızık, mutluluk, hayırlı evlatlar, verimli hasat, sağlık, neşe ve para elde edeceğine işaret eder. Rüyasında fındık gören kişi asla darlığa ve rızık yokluğuna düşmez demektir. Elini uzattığı ve aklına koyduğu her işte başarılı olur. Bu kişi aynı zamanda çok bereketlidir, gittiği her yere uğuru, kısmeti ve şansı da beraberinde götürür. Rüya sahibinin güzel ve sahici dostları, vefalı ve iyi huylu akrabaları vardır. Bu nedenle hayatta hiç sırtı yere gelmez çünkü düştüğü zaman elinden tutacak olanı çoktur şeklinde yorumlanır.

Rüyada fesleğen görmek, gören kişinin hayırlı bir kısmetle izdivaç edeceğine ve çoluk çocuğa karışıp mutlu bir hayat geçireceğine işaret eder. İş hayatında yeni projeler ve yeni gelişmelerle kariyer planını devam ettirmeye ve zaman içerisinde bulunulan üst mevkide sabit kalınacağına tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin edebiyat ve müzik alanında çalışıp başarılara imza atacağına işaret eder.

Rüyada fayans görmek, gören kişi için çok hayırlıdır, yaşanacak olan mutlu ve güzel başlangıçlara, kurulacak olan sıcak yuvalara, aile içindeki huzura ve mutluluğa tabir edilir. Rüya sahibinin hayallerindeki hayata kavuşacağına, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına işaret eder. Küslüklerin, anlaşmazlıkların, gönül ve hayal kırıklıkların unutulacağına, sevginin ve barışın hasıl olacağı bir dönemin geleceğine işaret eder. Çok hayırlı bir rüyadır, kişinin çok güzel günlere uyanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada fayton görmek, gören kişinin yapacağı yer değişikliğine ve girişeceği yeni işlere yorumlanır. Rüya sahibinin başarı kazanmak için gösterdiği çabanın karşılığını alacağına, büyük miktarlarda para kazanacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe gireceğine işaret eder. Aynı zamanda, yapılan değişiklikle birlikte taze fikirlerin ortaya çıkacağına ve bu fikirleri benimseyen insanlarla yeni işlere girişileceğine tabir edilir.

Rüyada füze görmek, hayırlara işaret eder. Rüya sahibi için bolluğa, berekete, dünya malının çokluğuna, helal lokmaya ve ticaret ehli olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin çok çalışması ya da babadan kalma iş yerinin yöneticiliğini yapması sureti ile kazancının yerinde olacağına, hayatı boyunca geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, ev, araba, yazlık ve yat sahibi olup, lüks ve konfor içinde bir yaşam süreceğine işaret eder. Zenginliğin sadece bir dönem için değil hayat boyu geçerli olacağına yorumlanır.

Rüyada futbol sahası görmek, büyük bir işe kalkışmak ve rüya sahibinin tüm sermayesini hayalini kurduğu işe yatırarak riske atması anlamına gelir. Gelecek için atılım yapmak isteyen rüya sahibinin ilerleyen zamanlarda kendi işinin patronu haline geleceğine ve herkesi hayrete düşürecek kadar zengin bir hayata sahip olacağına da yorumlanır. Eskiden zorluk çeken ve yaşam mücadelesi veren kişinin artık daha ferah bir hayata kavuşacağına ve huzurlu bir aile ortamı sağlayacağına, zenginliği ile başkalarını imrendirecek bir hayata sahip olacağına işaret eder. İş konusunda şansı açılan rüya sahibinin kariyerinde zirveye çıkacağına ve ufkunu daha da genişleterek gelecekte başka işlerde de ismini yüksek mevkilere yazdıracağına, toplumda saygın bir yere sahip olduğu gibi, sosyal ortamlarda da herkesin konuşmak ve görüşmek istediği biri haline geleceğine işaret eder.

Rüyada futbolcu olmak, pratik zekayla ve iş bilmenin avantajı ile iş hayatında çok yüksek mertebelere gelmek manasında olduğu gibi, gören kişinin aynı zamanda çıkarlarına uygun koşulları çok iyi görerek hareket etmesi nedeniyle kısa zamanda maddi durumunu düzelteceğine işaret eder. Ayrıcalık sahibi olmak ve rüya sahibinin geleceğinde de önemli olacak kişilerle tanışmasına, mesleki açıdan zirveye ulaşmak için gereken her türlü şansa ve fırsata kavuşmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin dünya işleri ile çok fazla meşgul olduğuna kendisine iyi bir gelecek kurmak için her türlü fedakarlığı yaptığına ve yakın zamanda artık çok çabalamasa bile her şeyin ayaklarının altına serileceğine tabir edilir. Heveslenilen her şeyin gerçek olmasına, mutlu günlerin yakın olduğuna, sevilen, aşık olunan biriyle evlenileceğine de işaret eder.

Rüyada fetüs görmek, gören kişinin hayatı içinde daha iyi bir şekilde hareket etmek, daha mutlu yaşamak ve hayallerine kavuşmak için çok daha dikkatli ve daha can alıcı çalışmalar yapması gerektiğine, ancak bu şekilde hareket ederse kendisi için en doğru ve en iyi şeyi yapacağına ve bu sayede sorunlarını çözüp başarı kazanacağına işaret eder.

Rüyada fenalaşmak, gören kişinin iş hayatı ve aile hayatı içinde hiç beklemediği bir anda kötü bir haber alacağına, bu yüzden işlerinde çok büyük sorunlar yaşayacağına, eline geçen paranın edilen zararın telafi edilmesi için kullanılacağına ve rüya sahibi için zor bir dönemin yaklaştığına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin iş hayatında elde ettiği başarılar ve yaptığı hayırlı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettirdiğine işaret eder.

Rüyada ferrari görmek, gören kişinin tabiri caizse gözünün yükseklerde olduğuna her insan gibi onun da lüks, konforlu ve zengin bir hayat özlemi duyduğuna ve kendisini bu hayaline götürecek yolda engel tanımayacak kadar kararlı olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin gözü karalığı, inancı, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde amacına ulaşacağına ve arzuladığı hayatı bulacağına işaret eder ve hayırlara işaret eder.

www.ruyaninanlami.com