RÜYADA FÜZE GÖRMEK

Rüyada füze görmek, hayırlara işaret eder. Rüya sahibi için bolluğa, berekete, dünya malının çokluğuna, helal lokmaya ve ticaret ehli olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin çok çalışması ya da babadan kalma iş yerinin yöneticiliğini yapması sureti ile kazancının yerinde olacağına, hayatı boyunca geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, ev, araba, yazlık ve yat sahibi olup, lüks ve konfor içinde bir yaşam süreceğine işaret eder. Zenginliğin sadece bir dönem için değil hayat boyu geçerli olacağına yorumlanır.

Rüyada Füze Görmenin Anlamları

Rüyada füze atmak, rüya sahibinin ilime olan merakına ve hevesine işaret eder. Rüyayı gören kişi, bu sevgisi ve yoğun duygu sahibi olması nedeniyle mutlaka ilim, irfan sahibi olup, saygınlık görmeyi başaracaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada füze atıldığını görmek, gören kişi çok öfkelendiği bir anda zehir zemberek sözler edecek ve bu sözler çok sevdiği birine dokunacak, rüya sahibi de uzun zaman bu durumu telafi etmeye çalışacak demektir. Zor da olsa, kendini ifade etmeyi ve aslında kötü niyetli olmadığını ispat etmeyi başaracaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada füze patlaması, gören kişinin farkında olmadan büyük ve tehlikeli yollara sapması ya da böyle kişilerle hareket etmesi sebebiyle, önemli bir kazadan, musibetten ya da beladan kıl payı kurtulup, doğru yolu bulacağına işaret eder. Bu talihsiz olay, gören kişinin aklını başına getirmeyi başaracak demektir.

Rüyada füzenin düştüğünü görmek, gören kişinin hayatıyla ilgili bazı konularda kesin kararlar alacağına, hem çevresini, hem de işini kısacası tüm hayatını değiştireceğine işaret eder.

Rüyada roket görmek, gören kişinin kolay kolay kimsenin üstesinden gelemeyeceği bir durumla baş edebileceği ve bu sayede herkesin hayranlığını toplayacağı ile tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com