RÜYADA FUTBOLCU OLMAK

Rüyada futbolcu olmak, pratik zekayla ve iş bilmenin avantajı ile iş hayatında çok yüksek mertebelere gelmek manasında olduğu gibi, gören kişinin aynı zamanda çıkarlarına uygun koşulları çok iyi görerek hareket etmesi nedeniyle kısa zamanda maddi durumunu düzelteceğine işaret eder. Ayrıcalık sahibi olmak ve rüya sahibinin geleceğinde de önemli olacak kişilerle tanışmasına, mesleki açıdan zirveye ulaşmak için gereken her türlü şansa ve fırsata kavuşmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin dünya işleri ile çok fazla meşgul olduğuna kendisine iyi bir gelecek kurmak için her türlü fedakarlığı yaptığına ve yakın zamanda artık çok çabalamasa bile her şeyin ayaklarının altına serileceğine tabir edilir. Heveslenilen her şeyin gerçek olmasına, mutlu günlerin yakın olduğuna, sevilen, aşık olunan biriyle evlenileceğine de işaret eder.

Rüyada Futbolcu Olmanın Anlamları

Rüyada çocuk yaşta futbolcu olmak, yeni bir fikir geliştirip tüm hayatını değiştirmek anlamına gelir ve genellikle başarıya ulaşmakta henüz çok erken olsa da kişinin geleceğinin oldukça parlak olacağının müjdecisidir. Anlaşmazlıkların kısa sürede çözüleceğine, az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine işaret eder.

Rüyada ünlü bir futbolcu olmak, yapılan işle ilgili çok büyük şöhret elde edecek olmak demek olan bu rüya, gören kişinin bahtının döndüğünü, şans rüzgarının artık kişiden yana olacağını da bildirir. Bekar bayanlar için eşlerinin çok ünlü ve zengin olacağına, evlilikten sonra hiç darlık çekmeyeceklerine ve bugüne kadar hayatlarında olmadıkları kadar mutlu günler geçireceklerine yorumlanır. Evli bayanlar için eşlerinden görecekleri ilginin her geçen gün artacağına, pahalı hediyeler alacaklarına, bir dediklerinin iki olmayacağına ve rahat bir ömür süreceklerine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com