RÜYADA FINDIK GÖRMEK

Rüyada fındık görmek, en güzel ve en hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır. Rüya sahibinin bol rızık, mutluluk, hayırlı evlatlar, verimli hasat, sağlık, neşe ve para elde edeceğine işaret eder. Rüyasında fındık gören kişi asla darlığa ve rızık yokluğuna düşmez demektir. Elini uzattığı ve aklına koyduğu her işte başarılı olur. Bu kişi aynı zamanda çok bereketlidir, gittiği her yere uğuru, kısmeti ve şansı da beraberinde götürür. Rüya sahibinin güzel ve sahici dostları, vefalı ve iyi huylu akrabaları vardır. Bu nedenle hayatta hiç sırtı yere gelmez çünkü düştüğü zaman elinden tutacak olanı çoktur şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fındık Görmenin Anlamları

Rüyada fındık ağacı dikmek, gören kişinin doğduğu topraklara yatırım yapacağına, verdiği emeklerin ve yaptığı çalışmaların sonucunu en mükemmel şekilde göreceğine, özellikle ticaretle uğraşılacağına ve başarılı olunacağına işaret eder. Rüya sahibinin pratik zekasını kullanarak ve hırslı davranarak her koşulu kendi lehine çevireceğine tabir edilir ve aile kurmaya, kalabalık akraba ortamlarında bulunmaya, sevilenler tarafından el üstünde tutulmaya işaret eder.

Rüyada fındık ağacı görmek, cimri ve bencil kişinin varlığına işaret eder. Bu kişi keyfine çok düşkündür ama malından zırnık koklatmaz demektir. Eğlenceye ve zevke gözünü kırpmadan milyonlar harcar ama bir düşküne kuruş yardım etmez şeklinde tabir edilir.

Rüyada fındık toplamak, erkek için, dışı da içi de güzel bir kadın ile mutlu bir yuva kurup, hayırlı evlatlara sahip olmaya, kadın için de, kadınının kadrini kıymetini bilen, onun elini sıcak sudan soğuk suya sokmamak için her türlü fedakarlığı yapan, kendini kadınına ve çocuklarına adayan bir erkekle dünya evine girip saadetlerin en büyüğünü ve en güzelini yaşamaya tabir edilir.

Rüyada fındık kırmak, gören kişinin gayret gösterip, zorluk çekerek elde edeceği kazanç ve nimet anlamlarına gelmektedir. Rüyada fındık kırdığını gören kişi bu zorluğu hafifletmek için bir ortak ya da yardımcı edinebilir.

Rüyada fındık yemek, şifa bulmak ve mutlu olmak anlamlarına gelir. Rüyasında fındık yediğini gören kişinin hiçbir hastalığı kalmaz, dertleri son bulur, kafası huzurla dolar ve sakin bir hayata kavuşur demektir. Rüya sahibi ne kadar fındık yerse o kadar da variyet sahibi olacaktır.

Rüyada fındık ezmesi görmek, mal sahibi olmak ve hayrını görmek anlamlarına gelir. Rüya sahibinin gelirinin artmasıyla yeni mülkler satın alacağının ifadesi olan bu rüya, kayıplardan kaynaklanan borçların geri ödenmesinde kolaylık yaşanacağına, kalabalık ve eğlenceli bir çevreye girileceğine, içinde bulunulan dönemde kişiye hayırlı, sevinç veren pek çok haber geleceğine işaret eder. Fındık ezmesi yediğini görmek, çocuk sahibi olmaya, ailenin büyümesine, keyifli sohbetlere de tabir edilir. Zihinsel açıdan olduğu kadar bedensel olarak da hastalanmadan, sağlık içinde geçirilecek günlerin işaretçisidir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com