F

F harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “F” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada felçli birini görmek, gören kişinin tabiri caizse arapsaçına dönenen problemlerinden ve açmazlarından kurtulacağına, kafasının rahatlayacağına, gönlünün rahata ereceğine ve hoşluğu bulacağına, yaptığı işlerin de içine sineceğine işaret eder. Rüyada felçli görmek, gören kişinin insanlar karşısında komik, rezil, kötü ve zor durumlara düşmemek için son derece özenli, dikkatli, ağırbaşlı, akıllı, mantıklı ve ahlaklı davrandığına yorumlanır. Rüya sahibinin kötü bir izlenim yaratmamak, dışlanmamak için ve arkasından kötü söylenmesine mahal vermemek adına nefsini arsızlıktan, uğursuzluktan, yalandan ve iftiradan koruduğuna işaret eder.

Rüyada far görmek, rüya sahibinin iş hayatı içinde uzun zaman önce niyet ettiği ancak yaşanan zor ve sıkıntılı durumlardan dolayı bir türlü gerçekleştiremediği çalışmalarının nihayete ereceğine, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, aile hayatında ve sosyal hayatında yaşanılan tartışmaların kısa bir zaman içinde tatlıya bağlanacağına, huzurlu ve mutlu olacağına, zor zamanların geride kalacağına işaret eder.

Rüyada fatura görmek, rüya sahibi için dünya malına sahip olmaya, geçim sıkıntısı çekmemeye, ay sonunu düşünmeden rahatça ve konfor içinde yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin, herkesi kıskandıracak ve özendirecek kadar güzel bir hayatı olacağı anlamına gelmaktedir. Herkese nasip olmayacak kadar güzel bir yaşam sürmeye, afiyette ve muhabbette olmaya işaret eder. Rüyada fatura görmek, maddi anlamda güçlü olan bir kişini varlığı ile yorumlanmaktadır.

Rüyada fare pisliği görmek, büyük kısmet olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin şansının, mutluluğunun ve huzurunun artmasına neden olacak hayırlı gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin maddi anlamda rahata ereceği gibi manevi yönden de rahat yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Geçim derdinin ve hastalıkların sona ereceğine, işlerin düzene gireceğine, çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada faraş görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişi, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacak, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacak, eline geçen para ve mal kendisine çok hayır ve başarı getirecek, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacak, bu sayede daha büyük ve helal kazançlar elde edecek ve mutlu olacak demektir. Aynı zamanda rüya sahibinin, insanların dediklerini dinlemeyen ve kendi bildiğini okuyan biri olduğu yorumu yapılmaktadır.

Rüyada ferace görmek, rüya sahibinin aile hayatında ve iş hayatında çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşadığına, üzüntülerden, sinirden ve stresten uzak bir yaşam süreceğinde olunduğuna, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına işaret eder. Aynı zamanda, çok hayırlı olaylar yaşayarak hayat içinde çok iyi yerlere gelineceğine işaret eder.

Rüyada fener görmek, gören kişinin girdiği işte ve yaptığı çalışmalarda çok iyi planlar kurması sayesinde neredeyse hiç çalışmadan çok iyi paralar kazanmasına ve sunduğu projeler sayesinde iş hayatında basamakları hızlı bir şekilde tırmanıp çalıştığı firmanın yönetimini eline almasına işaret etmektedir. Ve bu arada karşılaştığı hayırlı bir kısmetle hayatını birleştirip mutlu bir evlilik hayatına adım atmasına işaret eder.

Rüyada fular görmek, gören kişinini uzun bir süreden beri işsiz olduğuna, yakın bir zamanda kendisine uygun ve çok iyi bir kazanç elde edebileceği bir işe gireceğine, bu sayede çok büyük başarılar elde edeceğine, sıkıntılarının ortadan kalkacağına, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına ve çok daha mutlu bir kişi olacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişi eğer evli birisi değilse yakın bir zaman içinde çok büyük bir mutluluk yaşayacağına ve bu sayede hayatını tamamen değiştireceğine işaret eder.

Rüyada felç olmanın anlamı, tam tersi şekilde yorumlanır. Ayağa kalkmak olarak tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının çok daha yoğun bir hale geleceğine, kişinin yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına işaret eder. Rüyada felç olmak, heyecanın, telaşın ve gündemin hızlanacağına, hayatın temposunun yükseleceğine delalet eder. Zannedildiği gibi kötü değil, güzel bir rüyadır, rüya sahibi için yorgunluğun artacağı ama mutluluğun eksilmeyeceği ile tabir edilir. Rüyada felç olduğunu gören kişinin hayatında yeni ve güzel değişiklikler olacak demektir. Rüya sahibi hızlı ve eğlenceli günler geçirecek, çalışmasının ve emeğinin karşılığını övgü dolu sözler duyarak ve hak ettiği kazanca ulaşarak alacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada fanila görmek, kişinin iç dünyasında yaşadığı karmaşaya, yolunu bulmakta güçlük çektiğine işaret eder. Görülen fanilanın rengine, durumuna ve rüyanın diğer ögelerine uygun şekilde yorumlanması daha doğrudur. Genel anlamda aile içindeki kavgalı, tartışmalı ortamlara, kişinin iç huzurunu etkileyen olumsuzluklarla karşılaştığına alamet eden rüya, erken yaşta omuzlara binen yükün altında ezilen kişinin ne derece zorlandığının da alametidir. Yorgunluk hissiyatının güçlendiğini, kişinin yaşam enerjisinin aşama aşama düştüğünü, yaşayacağı bazı sağlık sorunları yüzünden de iş hayatında beklemediği kötü gelişmeler yaşayacağını bildirir.

www.ruyaninanlami.com