RÜYADA FULAR GÖRMEK

Rüyada fular görmek, gören kişinini uzun bir süreden beri işsiz olduğuna, yakın bir zamanda kendisine uygun ve çok iyi bir kazanç elde edebileceği bir işe gireceğine, bu sayede çok büyük başarılar elde edeceğine, sıkıntılarının ortadan kalkacağına, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına ve çok daha mutlu bir kişi olacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişi eğer evli birisi değilse yakın bir zaman içinde çok büyük bir mutluluk yaşayacağına ve bu sayede hayatını tamamen değiştireceğine işaret eder.

Rüyada Fular Görmenin Anlamları

Rüyada fular satın almak, rüya sahibinin insanlar ile arasındaki bağlar yüzünden her geçen gün daha büyük bir sorunla karşı karşıya kaldığını, işlerini ve çalışmalarını korumak ve kendi açısından zarar görmemek için koyduğu mesafeler sayesinde çok daha mutlu olduğuna ve kendisini güvende hissettiğine işaret eder.

Rüyada fular takmak, gören kişinin bulunduğu mevkiden ya da yaşadığı sosyal çevreden dolayı ister istemez duygularına gem vurduğuna, bu yüzden istediği gibi hareket edemediğine, bazen başkası gibi davranmak zorunda kaldığına ve bu durumdan dolayı çok mutlu olmadığı için kendisini sürekli rahatsız hissettiğine işaret eder. Rüyada fular taktığını görmek, rüya sahibinin daha önce başına gelen bazı tatsız olaylar yüzünden insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyduğuna, tekrar zarar görmemek adına çevresindekilere pek yakınlık göstermediğine, böylece kendisini koruyup kötü duruma düşmekten kaçındığına ve daha rahat bir şekilde hareket edebildiğine işaret eder.

Rüyada mavi fular görmek, gören kişinin insanlar ile arasına koyduğu mesafeye rağmen karşısına çıkan çok hayırlı ve düzgün bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bu sayede artık insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına ve çok büyük bir mutluluk duyacağına işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com