RÜYADA FANİLA GÖRMEK

Rüyada fanila görmek, kişinin iç dünyasında yaşadığı karmaşaya, yolunu bulmakta güçlük çektiğine işaret eder. Görülen fanilanın rengine, durumuna ve rüyanın diğer ögelerine uygun şekilde yorumlanması daha doğrudur. Genel anlamda aile içindeki kavgalı, tartışmalı ortamlara, kişinin iç huzurunu etkileyen olumsuzluklarla karşılaştığına alamet eden rüya, erken yaşta omuzlara binen yükün altında ezilen kişinin ne derece zorlandığının da alametidir. Yorgunluk hissiyatının güçlendiğini, kişinin yaşam enerjisinin aşama aşama düştüğünü, yaşayacağı bazı sağlık sorunları yüzünden de iş hayatında beklemediği kötü gelişmeler yaşayacağını bildirir.

Rüyada Fanila Görmenin Anlamları

Rüyada kirli fanila görmek ne demektir sorusuna cevap olarak gören kişinin dış görünüşü ile iç dünyası arasında büyük uçurumların bulunduğunu söylemek doğru bir yorum olacaktır. Bu rüyayı önemli bir uyarı olarak ele almak gerekir ki, kişiye illegal yollardan para kazanmak konusundaki düşüncelerden vazgeçmesini, arkadaşlarını ve dostlarını düzgün, ahlaklı insanlar arasından seçmesi gerektiğini öğütler. Her an yanlış yollara sapılabileceğinin altını çizen rüya, macera tutkunluğunun kişi için kötü sonuçlar doğuracak olaylara neden olabileceğini de hatırlatır. Rüya sahibinin bazı kirli işlere bulaştığına, ailesinden gizli hareket ettiğine ve onaylanmayan yaşama biçimi ile şimşekleri üzerine çekeceğine işaret eder.

Rüyada eski fanila giymek, gören kişinin bugüne kadar başına gelenlerden gereken dersi çıkarmayı becerememesi yüzünden, aynı hataları defalarca yenilediğine işaret eder. Eski fanila, eski dertlerin, eski sorunların da su yüzüne çıkacağını, kişinin yarınları ile uğraşmak yerine, geçmişini didiklemeye devam edeceğini ve başarıdan uzak, kötü bir kariyere sahip olacağını da bildirir. Emek vermeden para kazanma isteğinin hakim olduğunu da gösteren rüya, tembelliğin kişiyi istediği hedeften çok uzaklaştıracağını da işaret eder.

Rüyada fanila satın aldığını görmek, gören kişinin beklemediği bir haber ile üzüleceğine işaret eder. Rüyada fanilayı üzerine giymek, rüya sahibinin alacağı bir haber ile çok büyük bir sıkıntı içine gireceğine yorulur. Rüyada fanilaya dokuduğunu görmek, rüya sahibinin iş ortakları veya tanıdıkları hakkında bazı olumsuz işler düşündüğüne işaret eder. Bazı rivayetlere göre fanila, karlı bir ticaretle de yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.