RÜYADA FENER GÖRMEK

Rüyada fener görmek, gören kişinin girdiği işte ve yaptığı çalışmalarda çok iyi planlar kurması sayesinde neredeyse hiç çalışmadan çok iyi paralar kazanmasına ve sunduğu projeler sayesinde iş hayatında basamakları hızlı bir şekilde tırmanıp çalıştığı firmanın yönetimini eline almasına işaret etmektedir. Ve bu arada karşılaştığı hayırlı bir kısmetle hayatını birleştirip mutlu bir evlilik hayatına adım atmasına işaret eder.

Rüyada Fener Görmenin Anlamları

Rüyada elinde fener tutmak, gören kişinin yapacağı işlerde ve ortaya koyacağı çalışmalarda büyük başarı elde edeceğine ve karşısına çıkan tercihler arasından en doğru ve en yararlı olanı seçeceğine işaret eder.

Rüyada karanlıkta fener yakmak, gören kişinin çok kısa sürede sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmasına işaret eder.

Rüyada fenerle ilerlediğini görmek, geçmişte yaşanmış olayların etkilerinden dolayı insanlara güvenmemeye, bu durumu yeni arkadaş çevresinde de devam ettirmeye işaret eder. Aynı zamanda, verilen güveni zedelemeyecek ve rüya sahibini yarı yolda bırakmayacak insanlarla birlikte olunduğuna işaret eder.

Rüyada başkasının elinde fener görmek, üst kademelerde işe başlamış bir tanıdık sayesinde, iş hayatında kolaylık sağlamaya işarettir. Aynı zamanda, eş, dost ya da akrabaların yönlendirilmesiyle yapılan bir işte çok büyük miktarda para kazanmaya işaret eder.

Rüyada bozuk fener görmek, gören kişinin arkadaşlarının ya da dostlarının yaptığı bir işle ilgilenmeyerek başkalarının yaptığı işlerle uğraşmasına işaret eder.

Rüyada ışığı parlak ve göz alıcı fener görmek, iş hayatında atılacak doğru adımlarla alınacak riski azaltmaya ve neredeyse sıfır sermaye ile büyük paralar ve mallar kazanmaya işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com