RÜYADA FELÇ OLMAK

Rüyada felç olmanın anlamı, tam tersi şekilde yorumlanır. Ayağa kalkmak olarak tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının çok daha yoğun bir hale geleceğine, kişinin yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına işaret eder. Rüyada felç olmak, heyecanın, telaşın ve gündemin hızlanacağına, hayatın temposunun yükseleceğine delalet eder. Zannedildiği gibi kötü değil, güzel bir rüyadır, rüya sahibi için yorgunluğun artacağı ama mutluluğun eksilmeyeceği ile tabir edilir. Rüyada felç olduğunu gören kişinin hayatında yeni ve güzel değişiklikler olacak demektir. Rüya sahibi hızlı ve eğlenceli günler geçirecek, çalışmasının ve emeğinin karşılığını övgü dolu sözler duyarak ve hak ettiği kazanca ulaşarak alacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Felç Görmenin Anlamları

Rüyada felçli birini görmek, o kişi üzerinden yorumlanır. Rüya sahibi, rüyasında felçli olduğunu gördüğü kişinin büyük bir işte başarı gösterdiğini ve hayatında mutluluk verici gelişmeler yaşandığını öğrenecek ve o kişi adına çok mutlu olacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada yüz felci geçirdiğini görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin şahsıyla ilgili kötü sözlerden, eleştirilerden ve haksızlığa uğramaktan korunacağı ve bunların dışında kalacağı anlamına gelmektedir. Kişi, dedikoducu kimselerin hedefinde olmayacak ve neşesinin kaçmasına neden olacak şeyler işitmeyecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada kolların felç olduğunu görmek, gören kişi maddi anlamda güç kaybedecek ve eli dönmez olacaktır şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi geçim sıkıntısına düşecek ve bu nedenle de gözü kendisinden başkasını görmeyecektir. Ekmek kavgasına düşecek, bir süre çevresindekilere hayrı olmayacaktır.

Rüyada bacakların felç olması, hayra alamet olarak kabul edilmez ve uğursuzluk olarak yorumlanır. Kişinin kısmetinin ve şansının kapanacağına, bir süre zorluk çekeceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com