RÜYADA FATURA GÖRMEK

Rüyada fatura görmek, rüya sahibi için dünya malına sahip olmaya, geçim sıkıntısı çekmemeye, ay sonunu düşünmeden rahatça ve konfor içinde yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin, herkesi kıskandıracak ve özendirecek kadar güzel bir hayatı olacağı anlamına gelmaktedir. Herkese nasip olmayacak kadar güzel bir yaşam sürmeye, afiyette ve muhabbette olmaya işaret eder. Rüyada fatura görmek, maddi anlamda güçlü olan bir kişini varlığı ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Fatura Görmenin Anlamları

Rüyada elektrik faturası görmek, yeni bir iş teklifi almaya ve daha iyi bir maaşla, daha iyi bir konumda yeni bir yerde çalışmaya başlamaya yorumlanır. Bu yeni iş sayesinde, kişinin sosyo ekonomik durumu da artacak demektir.

Rüyada yüksek meblağlarda bir fatura görmek, o faturanın tutarı kadar mala ya da kazanca sahip olmaya işaret eder. Rüya sahibi çektiği sıkıntıları unutturacak ve rahat yaşamasını sağlayacak oranda dünyalık elde edecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada fatura ödemek, gören kişi helal lokma kazanan, namusundan, ahlakından ve inancından hiçbir şekilde ödün vermeyen, ağır başlılığı ve tatlı dilliliği ile çok sevilen kişi olarak tabir edilir. Hak yolunu tutmak anlamına gelir.

Rüyada fatura kesmek, rüya sahibinin kendi işinin başına geçeceğine ve kendi patronu olacağına işaret eder. Kişi, hep hayalini kurduğu ve yıllarca sermaye biriktirdiği iş yerini kurmayı başaracak ve yanında da pek çok kişinin ekmek yemesine, işsizlikten ve yokluktan kurtulmasına vesile olacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada makbuz görmek, rüya sahibinin zor durumda kalacağına, işini kaybedeceğine ve para sıkıntısı çekeceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com