RÜYADA FARE PİSLİĞİ GÖRMEK

Rüyada fare pisliği görmek, büyük kısmet olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin şansının, mutluluğunun ve huzurunun artmasına neden olacak hayırlı gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin maddi anlamda rahata ereceği gibi manevi yönden de rahat yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Geçim derdinin ve hastalıkların sona ereceğine, işlerin düzene gireceğine, çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Fare Pisliği Görmenin Anlamları

Rüyada fare boku görmek, gören kişinin hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, işinin gücünün rast gideceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına işaret eder.

Rüyada fare boku yemek, gören kişinin niyetlendiği işleri yapabilmek için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, bu sayede de amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına işaret eder. Rüya sahibinin daha geniş rızık elde edeceği, bolluk ve bereket içine yaşayacağı, dünya güzelliklerinden de daha çok nasipleneceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada fare görmek, gören kişi için pek de hayırlara alamet etmeyen bir rüyadır. Bu rüya daha çok, rüya sahibinin zenginliğinden faydalanmak ve onun sırtından geçinmek isteyen kimselerin varlığına işaret eder.

Rüyada fare pisliği temizlemek, rüya sahibinin gereksiz harcamaları ve kar zarar hesabı yapmadan ve düşünmeden gireceği işlerden dolayı zarar edeceğine ve maddi anlamda zayıflayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yanlış adımlar atması nedeniyle parasından ve malından kayıplar yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada fare pisliği yemek, gören kişinin muradına ereceğine ve hayallerine kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin işlerinde yükselişe geçeceğine, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. HATİCE dedi ki:

    Eve fareler girmiş ve pisletmişler ve evde insanlar var ama bakmıyorlar ben sesleniyom nerdesiniz evi fare basmış diye bana cevap vermiyorlar sonra onlarla kavga ediyorum niye bakmiyonuz evi fare basmış diye

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com