RÜYADA FELÇLİ BİRİNİ GÖRMEK

Rüyada felçli birini görmek, gören kişinin tabiri caizse arapsaçına dönenen problemlerinden ve açmazlarından kurtulacağına, kafasının rahatlayacağına, gönlünün rahata ereceğine ve hoşluğu bulacağına, yaptığı işlerin de içine sineceğine işaret eder. Rüyada felçli görmek, gören kişinin insanlar karşısında komik, rezil, kötü ve zor durumlara düşmemek için son derece özenli, dikkatli, ağırbaşlı, akıllı, mantıklı ve ahlaklı davrandığına yorumlanır. Rüya sahibinin kötü bir izlenim yaratmamak, dışlanmamak için ve arkasından kötü söylenmesine mahal vermemek adına nefsini arsızlıktan, uğursuzluktan, yalandan ve iftiradan koruduğuna işaret eder.

Rüyada Felçli Birini Görmenin Anlamları

Rüyada felçli hasta görmek, her ne kadar iç karartıcı bir durum da olsa gerçek anlamı itibariyle çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin tövbelerinin kabul olacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, moralinin yerine geleceğine, elinin de bollaşacağına  işaret eder.

Rüyada felçli birinin yürüdüğünü görmek, gören kişinin sanki hiç sona ermeyecekmiş gibi gelen sorunlarının biteceğine, hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının sürekli hale geleceğine, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine ve neredeyse ulaşılmazı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada felçli olmak, gören kişinin elini haramdan ve gözünü zinadan esirgeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin insanlara haksızlık etmekten, onların hakkını yemekten, Allah’a karşı suç işlemekten, hilekar ve dolandırıcı kişilerle hareket etmekten kaçındığına ve sevgili kullardan olmak için çabaladığına işaret eder.

Rüyada felç geçirmek, gören kişinin hayatına adeta damgasını vuracak çok büyük, önemli, güzel ve de hayırlı gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, umutsuzluklar, karamsarlıklar ve belirsizlikler sona erecek, aydınlık günler gelecek ve her şey olumlu yönde ilerleme gösterecek şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com