RÜYADA FESLEĞEN GÖRMEK

Rüyada fesleğen görmek, gören kişinin hayırlı bir kısmetle izdivaç edeceğine ve çoluk çocuğa karışıp mutlu bir hayat geçireceğine işaret eder. İş hayatında yeni projeler ve yeni gelişmelerle kariyer planını devam ettirmeye ve zaman içerisinde bulunulan üst mevkide sabit kalınacağına tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin edebiyat ve müzik alanında çalışıp başarılara imza atacağına işaret eder.

Rüyada Fesleğen Görmenin Anlamları

Rüyada fesleğen koklamak, gören kişi için mutlu ve huzurlu günlerin yaklaştığına işaret eder. Eğer koklayan kişi erkekse, yuva kuracağına ve çocuk sahibi olacağına işaret eder. Fesleğen koklayan kişi kadınsa, zengin bir kısmet bulup evleneceğine yorumlanır.

Rüyada fesleğen yemek, gören kişinin sevdiklerinden yardım alarak bir takım işlere gireceğine işaret eder. Ayrıca alınacak bir kararda aileden onay verilmesine yorumlanır.

Rüyada kuşkonmaz görmek, parasal kazanç sağlanacağına ve yapılan işlerin değerinden fazla rağbet göreceğine işaret eder. Aynı zamanda, yeni bir işe girişilip başarı kazanmaya ve her adımda daha iyi yerlere gelmeye tabir edilir.

Rüyada kuşkonmaz yemek, gören kişinin, uzun süreli başarı sağlayacağı bir işe gireceğine işaret eder. Yapılan işlerin süreklilik kazanıp makam ve mevki getireceğine de yorumlanır. Aynı zamanda, şifa arayan hastalıklar için çare bulunacağına, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine tabir edilir.

Rüyada ebegümeci görmek, gören kişinin muzdarip olduğu bir hastalıktan kurtulup sağlıklı günlere kavuşacağına ve vücudun bağışıklık sisteminin gün geçtikçe toparlanacağına işaret eder. Aynı zamanda, iş hayatında üst kademedeki birinden yardım alacağına tabir edilir.

Rüyada ebegümeci yemek, gören kişinin hastalıklarına şifa bulunacağına işaret eder. Sağlıklı kişiler içinse, para kazanmaya ya da mal edinmeye yorumlanır. Aynı zamanda, rüya sahibinin vücuduna bakması gerektiğine tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com