RÜYADA FAYANS GÖRMEK

Rüyada fayans görmek, gören kişi için çok hayırlıdır, yaşanacak olan mutlu ve güzel başlangıçlara, kurulacak olan sıcak yuvalara, aile içindeki huzura ve mutluluğa tabir edilir. Rüya sahibinin hayallerindeki hayata kavuşacağına, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına işaret eder. Küslüklerin, anlaşmazlıkların, gönül ve hayal kırıklıkların unutulacağına, sevginin ve barışın hasıl olacağı bir dönemin geleceğine işaret eder. Çok hayırlı bir rüyadır, kişinin çok güzel günlere uyanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fayans Görmenin Anlamları

Rüyada fayans silmek, gören kişi iyi niyetli, bol gönüllü, eli açık ve cömert kişi olarak tabir edilir. Rüya sahibinin çevresindekiler, kişinin bu özelliğini bildikleri için her başları sıkıştığında kendisinin kapısını çalıyor fakat kişi, yine de bu durumdan şikayet etmiyor demektir.

Rüyada fayans temizlemek, gören kişi mal varlığından, kazancından ve işinden olacak, bu nedenle de uzun süre geçim sıkıntısı yaşayacaktır ve ancak kendisine maddi olarak yardımda bulunacak birini bulabilirse toparlanacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada fayans döşemek, gören kişinin unutulduğunu, önemsiz ve değersiz görüldüğünü düşünen bir kişiye yapacağı jest sayesinde hem mutlu olmasını sağlayacağına hem de o kişinin hayır duasını alacağına işaret eder.

Rüyada fayans sökmek, yenilik yapmaya işaret eder. Rüya sahibi, kendisiyle, eviyle ya da iş yeri ile ilgili belki küçük ama kendisine iyi gelecek bazı değişiklikler yapacak ve çok iyi hissedecek şeklinde yorumlanır. Bu değişikliklerin herkes tarafından fark edilip, beğenilmesi kişiyi ayrıca mutlu edecektir.

Rüyada fayans kırmak, gören kişi başarılı olması ve her geçen gün de başarısını daha ileriye taşıması nedeni ile çok fazla nazara geliyordur şeklinde yorumlanır. Çünkü kişinin üzerinde çok fazla kem göz vardır ve bu kişiler yaydıkları kötü elektrikle insanları etkileyebiliyorlardır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com