F

F harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “F” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada fincan görmenin anlamı, ümide yorumlanır. Güzel bir fincanla kahve içtiğini görmek, evine beklemediği bir misafirin geleceğine, cezveden fincana kahve koyduğunu görmek, kendisinin bir yere misafirliğe gideceğine; fincanın birden bire elinden düşüp kırıldığını görmek, beklenmeyen bir yerden bir haber alacağına; bir fincan kahvenin tamamı ile üzerine döküldüğünü görmek, bol bir yağmurun geleceğine ve berekete delalet eder. Rüyada fincan görmek, rüya sahibi için bir nevi uyarı anlamındadır. Rüya sahibinin karamsarlığından, kırılganlığından, alınganlığından ve hassasiyetinden kurtulmasına işaret eder. Çünkü rüyada fincan görmek, çok duygusal ve ince fikirli bir kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi incelikli olduğu sürece kırılmaya daha çok devam edecek demektir. Bu kırılganlığı hayatında, normal şartlarda üstesinden geleceği şeyleri başarmasına da engel oluyordur.

Rüyada falcı görmenin anlamı, sıkıntılar yaşamaya ancak kısa zaman içerisinde bulunduğu zor günlerden kurtularak refaha kavuşmaya delalet eder. Rüyada görülen falcı yaşanılan sıkıntıların ardından rahata kavuşmayı simgeler. Aynı zamanda rüya sahibinin gönülden ve isteyerek yapacağı hayır işlerine yorumlanır. Fakat yapılacak olan hayır işlerinde eli titrerse, hayır görmez ve Allah katında kabul olmaz. Rüyada falcı görmenin bir diğer anlamı ise de, gönül ilişkilerine tabir edilir. Kişinin geçmişte çok mutlu olduğu ve aşk yaşadığı birisiyle tekrardan başlama kararı alır. Bir şans daha vererek tekrar mutluluğu yakalar. Zaten bu kişiyle tam anlamıyla ayrı da sayılmazlar. Aralarına giren bazı fitne, fesat, dedikoducu ve kötü kalpli kadın ya da kadınların girmesi sonucunda yaşanan ayrılık bu aşkın daha da güçlenmesini sağlamışlardır. Uzun süre yaşanan ayrılık sonucunda hala alev alev yanan aşka ziyan etmeyerek yeniden aşklarını doyasıya yaşamaya yorumlanır. Rüya sahibi bu kez mutluluğuna kimseyi karıştırmaz ve hayırlısıyla dünya evine girerler.

Rüyada fare öldürmenin anlamı, rüya sahibinin başına der olan bir kişinin varlığına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin etrafında bulunan dost, akraba hatta oldukça yakın görünen bir kişinin aslında hiçte öyle olmadığı manasına gelir. Bu kişi, rüya sahibini çekemez ve her zaman kötü olmasını isteyendir. Yüzüne güler ve arkasından yapmadığını bırakmaz. Kısa zaman içerisinde bu kişinden büyük bir fenalık görerek sevdiğinizle ayrılabilir ya da aranız açılabilir. Hatta böyle bir olay sonucunda da görülen bir rüya olabilir. Çünkü bazı rüyalar haberci olduğu gibi, bazıları da durum sonunda görülen rüyalardır. Böyle bir olay yaşamadıysanız, bu rüyadan sonra çok dikkatli olun ve etrafınızda olan kişileri özenle izleyin. Bu kişiyi bulmaya çalışın. Zaten çok vakit kaybetmeden o kişi kendisini belli edecek ve rüya sahibi o kişiyi hayatından çıkaracağına yorumlanır. Ancak dikkatli olun ve size zarar vermesine izin vermeyin. Rüyalar gerçek hayatın yansımasıdır. Çevrenizdeki insanlar, ne yazık ki göründükleri gibi değillerdir. Kısaca rüyada fare öldürmek, rüya sahibinin hayatında fenalıktan başka hiçbir işe yaramayan, gereksiz kişilere hayır demeyi öğrenerek onları yaşamından uzak tutacağına delalet eder.

Rüyada fabrika görmenin anlamı, kalabalığa işaret eder. Toplum olarak tabir edilmektedir. Rüyasında fabrika gören kişi, kendi çabasıyla toplu içersin de ya da iş hayatında iyi bir mevkiye gelir. Rüyada fabrika görmek sadece genel olarak değil, rüya sahibine özel olarak da tabi edilir. Önemli işlere imza atmaya ve büyük kazançlar elde etmeye delalet eder. Bazı rüya alimlerine göre de rüyada görülen fabrika, insan vücuduna yorumlanır. Sağlık ve sıhhatin habercisidir. Kişi sağlığı için daima çaba ve özen gösterdiği manasına gelir. Rüyada görülen fabrika iyi çalışıyorsa, toplu hayatı da iyi olmaya ve kişi kendisini fabrikadan uzaklaştığını gördüyse, çevreden uzaklaşır. Yeni fabrika görmek, daha güzel ve daha rahat bir gelecek anlamına gelir.

Rüyada fare görmenin anlamı, çok fazla hayırlara ve iyiye yorulmamaktadır. Rüyada görülen fare, sağlığı simgeler. Rüyayı gören kişin sağlık problemleri yaşayacağı manasına da gelmektedir. Aynı zamanda işlerinin kötü gideceğine ve maddi açıdan kayıplar yaşanacağının da habercisidir. Rüyada görülen fare, kötü huylu, fesat ve haset kadını simgeler. Bu kadının varlığı dahi, rüya sahibinin işlerini daima olumsuz etkiler. Aynı zamanda bu kadın, sizin ikili ilişkilerinizi çekemeyerek aranızı bozmaya çalışır. Eğer buna mani olmazsanız, başarılı da olur. 

www.ruyaninanlami.com