RÜYADA FİNCAN GÖRMEK

Rüyada fincan görmenin anlamı, ümide yorumlanır. Güzel bir fincanla kahve içtiğini görmek, evine beklemediği bir misafirin geleceğine, cezveden fincana kahve koyduğunu görmek, kendisinin bir yere misafirliğe gideceğine; fincanın birden bire elinden düşüp kırıldığını görmek, beklenmeyen bir yerden bir haber alacağına; bir fincan kahvenin tamamı ile üzerine döküldüğünü görmek, bol bir yağmurun geleceğine ve berekete delalet eder. Rüyada fincan görmek, rüya sahibi için bir nevi uyarı anlamındadır. Rüya sahibinin karamsarlığından, kırılganlığından, alınganlığından ve hassasiyetinden kurtulmasına işaret eder. Çünkü rüyada fincan görmek, çok duygusal ve ince fikirli bir kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi incelikli olduğu sürece kırılmaya daha çok devam edecek demektir. Bu kırılganlığı hayatında, normal şartlarda üstesinden geleceği şeyleri başarmasına da engel oluyordur.

Rüyada Fincan Görmenin Anlamları

Rüyada fincan almak, gerekli ve ihtiyaç giderecek bir harcama yapmaya işaret eder.

Rüyada kahve fincanı görmek, rüya sahibinin fevri, ön yargılı, kuruntulu, endişeli ve şüpheci olduğuna delalettir. Rüya sahibi çok ani karar verip, olaylara karşı soğukkanlı yaklaşamadığı için büyük sıkıntılar yaşıyor demektir. Bu rüya onun bu huyundan vazgeçeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada fincan takımı görmek, rüya sahibinin uyumlu ve yumuşak başlı kimse olduğuna bu sayede hem işte hem de aile yaşantısında keyfinin yerinde olduğuna yorulur.

Rüyada fincan kapatmak, rüya sahibini duyduğunda çok şaşırtacak ve üzecek bir haber almasına ya da kötü olaylarla karşı karşıya kalmasına delalet eder. Rüya sahibi bu durumdan o kadar derinden etkilenecek ki uzun süre bu şoku atlatamayacak demektir.

Rüyada fincanla kahve falı baktığını görmek, kişinin kendisini üzen ve kötü hissetmesine neden olan her türlü olumsuzluktan ve sorundan uzaklaşacak, rahata kavuşacak demektir.

Rüyada fincan kırma, bu rüya iki şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin özel hayatında büyük badireler atlatıp, bir dönüm noktası yaşanmasına ve bundan sonra her şeyin güllük gülistanlık olmasına tabir edilirken diğer yandan rüya sahibinin ailesinden hayır göreceğine ve onlar tarafından yapılacak bir şey sayesinde çok sevineceğine ve yüceltileceğine işaret eder.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.