RÜYADA FARE ÖLDÜRMEK

Rüyada fare öldürmenin anlamı, rüya sahibinin başına der olan bir kişinin varlığına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin etrafında bulunan dost, akraba hatta oldukça yakın görünen bir kişinin aslında hiçte öyle olmadığı manasına gelir. Bu kişi, rüya sahibini çekemez ve her zaman kötü olmasını isteyendir. Yüzüne güler ve arkasından yapmadığını bırakmaz. Kısa zaman içerisinde bu kişinden büyük bir fenalık görerek sevdiğinizle ayrılabilir ya da aranız açılabilir. Hatta böyle bir olay sonucunda da görülen bir rüya olabilir. Çünkü bazı rüyalar haberci olduğu gibi, bazıları da durum sonunda görülen rüyalardır. Böyle bir olay yaşamadıysanız, bu rüyadan sonra çok dikkatli olun ve etrafınızda olan kişileri özenle izleyin. Bu kişiyi bulmaya çalışın. Zaten çok vakit kaybetmeden o kişi kendisini belli edecek ve rüya sahibi o kişiyi hayatından çıkaracağına yorumlanır. Ancak dikkatli olun ve size zarar vermesine izin vermeyin. Rüyalar gerçek hayatın yansımasıdır. Çevrenizdeki insanlar, ne yazık ki göründükleri gibi değillerdir. Kısaca rüyada fare öldürmek, rüya sahibinin hayatında fenalıktan başka hiçbir işe yaramayan, gereksiz kişilere hayır demeyi öğrenerek onları yaşamından uzak tutacağına delalet eder.

Rüyada Fare Öldürmenin Anlamları

Rüyada Fare Öldürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin etrafında bulunan düşmanlarının ve rakiplerinin varlığını simgeler. Ancak rüyayı gören, etrafındaki bu kötü kişileri alt ederek üstün başarılar elde eder. Kişinin ticaretle ya da yaptığı iş ile büyük kazançlar elde ederek malına mal katacağına ve keyfinin yerine geleceğine yorumlanır. Rüyada fare öldürdüğünü gören, hayırlı ve bereketli bir servet kazanacağına nail olur. Bu rüyayı gören kişinin hayal ettiği ve olması için dualar ettiği ne varsa hayırlısıyla gerçekleşir.Gelecekte bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğine tabir edilir.

Rüyada Fare Ölüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin, etrafında bulunan bazı kötü niyetli kişi ya da kişilerin varlığı anlamına gelir. Ancak bu kişiler zararsızlardır. Sadece rüya sahibinin arkasından konuştuklarına ve kişiyi kötülemek için ellerinden geleni yaptıklarına nail olur. Ancak başarı elde edemezler. Çünkü kötülük yapan elbet ilahi adalet tarafından cezasını bulurlar. Buda öyle haberci rüyalardandır. Eğer bu kişi ya da kişilerin varlığından emin iseniz, siz müdahale etmeyin. Bırakın istedikleri desinler ve yapsınlar. Çünkü kimsenin yaptığı, kimsenin yanına kalmaz.

Rüyada Ev İçinde Fare Öldürmek

Rüyasında mutfağın içerisinde fare öldürdüğünü gören kişi dara düşer. Rızkındaki çeşitliliği azalarak sıkıntılı günler yaşar. Rüyada mutfak dışarısında öldürülen fare, haneye uğursuzluk getiren bir olayın çözüme kavuşacağına ve refaha kavuşulacağına tabir edilir.

Rüyada Fare Öldürmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin gerçek hayattaki psikolojisini yansıtır. Yani kişiyi çok üzen ve sıkan bir olay sonucunda çaresiz kaldığına ve elinden hiçbir şey gelmediği için çıkmaza girdiğine delalet eder. Ancak bu rüya haberci rüya olduğundan dolayı, o kişi ya da kişilerden kurtulur. Çünkü rüya sahibi bu kişi ya da kişilerin varlığından huzursuz ve mutsuzdur. Fakat hiç merak etmeyin, kısa sürede bütün olumsuzluklardan kurtularak rahata ermeye işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Rubaba Calilova dedi ki:

    Selam. Ben ruyamda bukulu halda olan glyislerimizin icinde cok ama lap cok fare gordum .giyislerin ustunu orterek clklb ayaglarlmla ezirem fareleri .Irmenerek diyorum ki ,giyisleri sonra ylkarlm .Lutven yorumlayln.Tessekkur ederim.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.