RÜYADA FARE GÖRMEK

Rüyada fare görmenin anlamı, çok fazla hayırlara ve iyiye yorulmamaktadır. Rüyada görülen fare, sağlığı simgeler. Rüyayı gören kişin sağlık problemleri yaşayacağı manasına da gelmektedir. Aynı zamanda işlerinin kötü gideceğine ve maddi açıdan kayıplar yaşanacağının da habercisidir. Rüyada görülen fare, kötü huylu, fesat ve haset kadını simgeler. Bu kadının varlığı dahi, rüya sahibinin işlerini daima olumsuz etkiler. Aynı zamanda bu kadın, sizin ikili ilişkilerinizi çekemeyerek aranızı bozmaya çalışır. Eğer buna mani olmazsanız, başarılı da olur. 

Rüyada Fare Görmenin Anlamaları

Rüyada Çok Fare Görmek

Rüyayı gören kişinin işlerinin genişleyeceğinin habercisidir. Böylelikle eline bolca para geçeceğini simgeler. Ancak bazı rüya alimlerine göre ele geçecek olan malın ya da paranın haram olacağını gösterir. Bu sebeple rüya sahibi meşru olmayan yollarla para kazanır ve bu parayı farklı şekillerde harcar. Birden fazla fare görmenin bir diğer anlamı da, birçok günah işleyerek pişman olacağına da delalet eder. Ancak bu günahtan pişmanlık duyacağı için tövbe edeceği manasına gelir.

Rüyada Fare Yakalamak Görmek

Rüya sahibinin etrafında bulunan bir kadının, kötülük yapacağını gösterir. Kötü niyetli ve fesat bir kadının varlığını simgeler. Ancak rüyayı gören kişi bu kadının gerçek yüzünü görecek ve art niyetlerini yakalayacaktır. Bazı rüya yorumcuları rüyada fare yakalamayı, yararından çok zararı olan kişilerden kurtulmaya ve boş işleri bırakarak doğru yolu bulma anlamına gelir.

Rüyada Fare Ölü Görmek

Ölü fare, rüya sahibinin gizli ancak oldukça güçlü bir düşmanı olduğunu simgeler. Bu kişi dost, akraba ya da tanımadığı bir kişi de olabilir. Bu sebeple etrafındaki kişilere daima temkinli yaklaşmasında fayda vardır.

Rüyada Fare Yuvası Görmek

Rüyada görülen fare yuvasının anlamı, kötü ve art niyetli kişilerin evlerine işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin zina yaptığına ya da yapacağını da gösterir. Kötü düşüncelerden ve sonradan pişman olacağı davranışlardan kaçınması gerektiğini gösteren bir rüyadır. Kısaca fare yuvası günah işleyerek pişman olunacağının habercisi olduğundan dolayı, gelecek konusunda daha özverili davranılması gerekir.

Rüyada Fare Kapanı Görmek

Rüya sahibinin hile ile mal ve mülk elde edeceğine delalet eder. Etrafındaki kişilere yalan söyleyerek büyük kazançlar elde edeceğinden günah işlemeye işarettir. Eğer fare kapanında fare yakaladığınızı görürseniz, kötü ve art niyetli kişilerin emellerine ulaşamadan yakalayacağınız manasına gelir. Fare kapanında birden fazla fare görmek, sizi çekemeyen ve fesatlanan bir kadının varlığını gösterir. Ancak bu kadın ya da kadınlar istediklerine ulaşamayacaklardır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.