RÜYADA FALCI GÖRMEK

Rüyada falcı görmenin anlamı, sıkıntılar yaşamaya ancak kısa zaman içerisinde bulunduğu zor günlerden kurtularak refaha kavuşmaya delalet eder. Rüyada görülen falcı yaşanılan sıkıntıların ardından rahata kavuşmayı simgeler. Aynı zamanda rüya sahibinin gönülden ve isteyerek yapacağı hayır işlerine yorumlanır. Fakat yapılacak olan hayır işlerinde eli titrerse, hayır görmez ve Allah katında kabul olmaz. Rüyada falcı görmenin bir diğer anlamı ise de, gönül ilişkilerine tabir edilir. Kişinin geçmişte çok mutlu olduğu ve aşk yaşadığı birisiyle tekrardan başlama kararı alır. Bir şans daha vererek tekrar mutluluğu yakalar. Zaten bu kişiyle tam anlamıyla ayrı da sayılmazlar. Aralarına giren bazı fitne, fesat, dedikoducu ve kötü kalpli kadın ya da kadınların girmesi sonucunda yaşanan ayrılık bu aşkın daha da güçlenmesini sağlamışlardır. Uzun süre yaşanan ayrılık sonucunda hala alev alev yanan aşka ziyan etmeyerek yeniden aşklarını doyasıya yaşamaya yorumlanır. Rüya sahibi bu kez mutluluğuna kimseyi karıştırmaz ve hayırlısıyla dünya evine girerler.

Rüyada Falcı Görmenin Anlamları

Rüyada Falcı Kadın Görmek

Kişinin önemsiz bir konuyu oldukça büyüteceğine ve bu sebeple ayrılık yaşayacağına tabir edilir. Ancak bu nedenden dolayı daha sonra büyük pişmanlık yaşanacağına ve aslında sevdiğine boş yere güvenmediğini anlayacaktır. Kişinin etrafında bulunanların aslında rüya sahibinin daima kötülüğünü ve mutsuz olmasını isteyen kişiler olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin etrafında bulunan özellikle bayan akrabalarına çok dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Fal Bakmak

Rüya sahibinin hayatının yoluna gireceğine ve hayatın kişiye güzel sürprizler hazırlayarak mutlu olmasını sağlayacağına delalet eder. Kişi hayalini ve olmasını istediği ne varsa, hepsinin gerçek olacağına ve bu sayede Allah’a sonsuz şükürler edeceği manasına gelir.

Rüyada Fal Baktırmak

Rüya sahibinin üzerinde çok nazar olduğu ve kem gözler bulunduğuna yorumlanır. Etrafındaki arkadaş ya da akrabalarının kişiyi çok kıskandığını ve bu sebeple gözleri daima sizin üzerinizde olarak, sizin kötülüğünüzü istediklerine tabir edilir. Rüya sahibinin özellikle yakın akrabalarına çok dikkat etmesi gerekir.


Rüya Yorumları;

  1. Emir dedi ki:

    Mrblar ruyada bana verqi verib bir qadin bana yemin et dedi ben verqini aldim bende yemin etdim sonra qulumseyerek yok oldu yemin et söylediyinde annemin sifatindaydi uyandim cok korkdum avucumun icinden nelerse cikiyordu uyaninca

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.