RÜYADA FARE YAKALAMAK

Rüyada fare yakalamak, sinsi bir düşmanı farkına varmaya ve onun kötülüklerini engellemeye işaret etmektedir. Rüyada görülen fare genellikle hilekar ve zayıf bir düşmana tabir edilir. Bazen de rüya sahibinin kötülüğünü isteyen zayıf bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu nedenle rüyada fare yakaladığını görmek böyle bir kimsenin kötülüklerinden emin olmaya yorumlanmaktadır. Rüyada evinde fare yakalayan kimsenin akrabaları arasında bir düşmanı var demektir. Rüyada sokakta fare yakaladığını görmek, toplum huzurunu bozacak bir olay yaşamaya veya insanlar arasında fitne çıkaran bir kimsenin yakalanmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Fare Yakalamanın Anlamları

Rüyada kapanla fare yakalamak, gören kişi gerçek hayatında güçlü ve kudretli bir kimsenin yardımını görerek düşmanlarına karşı zafer kazanır demektir. Bu rüya özellikle iş hayatında rüya sahibini çekemeyen kişilere karşı, birtakım yollar deneyeceğine böyle korktuğundan emin olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eliyle fare yakalamak, rüya sahibinin var olan düşmanları kendisinden korkar ve endişe duyar demektir.

Rüyasında zehirle fare yakalamak, rüya sahibinin bütün düşmanlarının her türlü kötülüklerinden emin olacağına ve her anlamda mutlu ve huzurlu bir ömür süreceğine işaret eder.

Rüyada fare tutmak, gören kişinin evinde hoşlanmadığı bazı misafirler gelir. Rüyada eliyle fare tutan kişinin akrabaları ile arası açılır ve kısa süreli tartışmalar yaşanır demektir. Rüyada fareyi tutan ve onunla oynayan kişi dünyaya meylederek dünyevi olana ilgi duyar ve maneviyatını kaybeder. Rüyada birçok fare tutan kişi zenginleşir. Bu rüya mal ve mülk sahibi olmaya, para kazanmaya yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.