RÜYADA FİL YAVRUSU GÖRMEK

Rüyada fil yavrusu görmek, rüya sahibinin yaşayacağı büyük bir sevince sebep olacak hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine ve rüyayı gören kişinin dileklerinin yerine geleceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin dünya mallarından ve nimetlerinden yana arzu ettiğinden ve hedeflediğinden de fazlasına sahip olacağına, bu sayede de zenginliğe kavuşacağına yorumlanır. Aynı zamanda rızkın artması ve çeşitlenmesi olarak tabir edilir.

Rüyada Fil Yavrusu Görmenin Anlamları

Rüyada fil yavrusu beslemek, rüya sahibinin emeklerinin karşılığını alacağına tabir edilir. Mutluluğun, başarının, kazancın ve rızkın artacağına, rüyayı gören kişinin bu sayede çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada fil yavrusu sevmek, gören kişinin sabırla, inanarak ve azimle çalışmasının karşılığında amaçlarına nail olma şansına ve mutluluğuna kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin karşısına birbirinden güzel, önemli ve büyük fırsatlar çıkacağına bunun da kendisi için büyük bir lütuf olacağına tabir edilir.

Rüyada fil yavrusu öldürmek, gören kişi için büyük şanssızlık ve uğursuzluk anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin alacağı yanlış bir karar ya da atacağı hatalı bir adım nedeni ile kendi kısmetlerine mani olacağına ve kendi eliyle kendine en büyük kötülüğü yapmış olacağına işaret eder.

Rüyada siyah fil yavrusu görmek, gören kişinin garanti olacak ve hayatı boyunca kesilmeyecek gelire kavuşacağına ve sağlam bir makama oturacağına işaret eder. Gelip geçici olmayacak rütbeye, kazanca, rızka ve mutluluğa tabir edilir.

Rüyada fil ve yavrusunu görmek, rüya sahibinin yapacağı bir işin kendisi için hayırlı olacağına ve beraberinde kendisine başka kısmetler getireceğine tabir edilir. Karlı ve çok kazançlı işlere girişmeye, daha fazla mal ve gelir elde etmeye, amacına nail olmaya, maddi anlamda güç kazanmaya ve aynı zamanda da öz güven tazelemeye işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. İnci dedi ki:

    Rüyada beş altı tane fil yavrusu doğuruyorum. Çok korkuyorum. Her doğurduğum yavrudan sonra inşallah bu sondur diyorum ama öylelikle beş altı tane peşpeşe yavru doğuruyorum. Hiç acı çekmiyom çok kolay doğumlar oluyor.kendiliğinden sabun gibi kayıp çıkıyorlar. karnımın üstünde hafifçe elimle aşağıya doğru kadırma hareketi yapıyom. doğmalarına yardımcı olmak için elimle kollarını bacaklarını hissediyorum. Ama hiç bastırmıyorum onları incitmemek ve zarar vermemek için çok hafif yapıyorum. Ama çok korkuyorum peşpeşe doğdukça sonu gelmeyecek ve bana ne olacak ne yapacam korkusu. En sonuncusu doğunca karnımın tamamen boşaldığını hissettim ve oh be bitti diye seviniyorum. Rüyamı tabirlermisiniz şimdiden teşekkürler.

  2. Tuana öztas dedi ki:

    Rüyamda ormandaydik ben ve arkadasim tepeye çikinca fil görduk ve kactik sonra tam tepeye cikinca beyaz bir fildi

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com