RÜYADA FASULYE TOPLAMAK

Rüyada fasulye toplamak, gören kişinin yaptığı çalışmalardan, çalıştığı işlerden ve giriştiği ortaklıklardan istediğini alamamasından dolayı büyük üzüntü duymasına ve bu yüzden insanlardan ve hayattan bir süre uzak kalmasına işaret eder. Rüya sahibinin, sosyal hayatta tanıştığı birisiyle bir gönül ilişkisine başlamasına ve ardından hayatlarını birleştirme kararı almalarına tabir edilir.

Rüyada Fasulye Toplamanın Anlamları

Rüyada fasulye tarlası görmek, iş hayatında yeni bir adım atmaya yani yeni bir işe başlamaya ve yapılacak çalışmalar ile büyük miktarda para ve mal biriktirmeye tabir edilir.

Rüyada fasulye ekmek, eğitim hayatında yaşanan güzel bir olaydan sonra eğitim amacıyla hayatta yeni bir yol çizileceğine örneğin; bir müzik aleti kursuna ya da sinema ve tiyatro gibi sanat dallarında eğitim veren bir başka okula yazılmaya işaret eder.

Rüyada fasulye ayıklamak, uzun zamandır çalışılan işten yaşanan bir tatsızlıktan dolayı ayrılmak zorunda kalınacağına ancak yeni ve eskisinden daha iyi şartlarla başka bir işe girmeye işaret eder.

Rüyada fasulye pişirmek, gören kişinin iş hayatında bazı sorunlar yaşadığı halde çalıştığı iş yerinden ayrılmamasına ve bazı kişilerle tartışmalı da olsa aynı ofiste çalışmasına işaret eder.

Rüyada fasulye turşusu görmek, hayırlı bir kısmet bulup onunla evlenmeye ve bulunulan şehirden taşınmaya ve aile hayatında her şeyin mutlu, huzurlu ve sevinç dolu olacağına işaret eder.

Rüyada fasulye almak, rüya sahibinin akrabalarından birisinin, daha iyi ve daha güzel bir hayat kurmak için başka bir şehre ya da ülkeye taşınmasına işaret eder.

Rüyada fasulye satmak, gören kişinin bulunduğu şehre, uzakta yaşayan akrabalarından birisinin taşınmasına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com