RÜYADA LOHUSA GÖRMEK

Rüyada lohusa görmek, kuruntu dolu bir hayat sürmek, durup dururken en küçük olayları bile büyütmek ve yapay sorunlar yaratmak anlamlarına gelir. Rüya sahibinin incir çekirdeğini bile doldurmayacak konularda çevresi ile sıkıntılar yaşayacağına, iş yerinde sürekli huzursuzluk çıkardığı için ikaz alacağına ve davranışlarını değiştirmediği takdirde işini kaybedip büyük bir sıkıntı yaşayacağına da işaret eder. Rüyada lohusa gören kişi erkekse, hayatını zorlaştıran, her zaman kapris yapan, dominant karakterde bir kadınla evleneceğine yorumlanır. Genç ve bekar bir bayan için anlayışı eksik, hoşgörüden yoksun ve sinirli davranışları ile tepki toplayan, geçimsiz biriyle dünya evine gireceğine işaret eder.

Rüyada Lohusa Görmenin Anlamları

Rüyada lohusa olduğunu görmek, bir erkek için büyük bir uğursuzluğun işaretçisidir. İşlerin tersi gitmesinin ve maddi kayıpların göstergesidir. Evli bir kadın için doğurganlık isteğinin son zamanlarda artacağına ve yeniden çocuk sahibi olmak isteyeceğine tabir edilir. Bekar bir bayan kendisini lohusa görürse, evlilik dışı bir bebeğe hamile kalır ya da evli biriyle ilişkiye girer demektir. Genellikle çok iyi yorumlanmayan rüya, erkekler için işsizlik veya parasızlık yüzünden çekilecek zorluklara, uzun süreler boyunca azalan rızıkla beraber kapanan kısmetler nedeniyle de buhran dolu günler geçirileceğine işaret eder.

Rüyada lohusa bir kadın görmek, tanımadığı bir kadının lohusa olduğunu gören bir erkek, kız kardeşinden veya yakın akrabalarından gebelik müjdesi alır ve çok mutlu olur demektir. Evli bir kadın bu rüyayı görürse düşük meydana gelir veya bebeğini kaybeder şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin çocuk sahibi olmak için uğraş verip bir sonuç alınamayacağına ve ümitsizliğin kişiyi perişan edeceğine, bu yüzden yataklara düşeceğine de işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com