RÜYADA LOKUM YEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada lokum yediğini görmek, gören kişinin kendi hakkında duyacağı bazı dedikodular sebebiyle acı çekmesine, söylenen sözlere ve birtakım sıkıntılar yaşamaya işaret eder. Rüyasında fındıklı veya fıstıklı lokum yiyen kişi, akrabalarından birisi ile ilgili bir söz işitir veya bu rüya yakın çevresinden birisinin rüya sahibine yapacağı kötülüğe işaret etmektedir. Rüyasında tatlı lokum yiyen kişinin hayatında bazı olumlu gelişmeler olur demektir. Bu rüya bazen de güzel ve hayırlı bir ömre işaret etmektedir. Acı lokum birtakım sıkıntılar yaşamak anlamına gelmektedir. Rüyada birden çok lokum yiyen kişi ihtiyaçlarını giderir, geçimini güzel yollardan sağlar. Az sayıda lokum ise arkadaşlığa ve dostluğa işaret etmektedir.

Rüyada Lokum Yediğini Görmek

Rüyada lokum yapmak, rüya sahibi hayatında birtakım değişiklikler yapacak demektir. Bu rüya gören kişinin uzun süredir beklediği bir gelişmeye sahip olacağına veya özellikle mesleki açıdan kendini geliştirip daha yüksek bir dereceye ulaşacağına işaret eder. Rüyasında lokum hazırlamak, komşuya ikramda bulunma anlamına gelmektedir.

Rüyada lokum dağıtmak, gören kişinin başına gelecek bir olaya işaret eder. Kalabalık bir gruba lokum dağıtan kişi yine kalabalık arasında bulunur veya bir törene katılır demektir. Rüyada ailesine lokum dağıtan akrabaları ile iyi ilişkiler kurar veya bu rüya akrabalardan birinin evlenmesine yorumlanmaktadır. Rüyada lokum dağıtan kişi, insanlara iyilik etmeyi seven hayırlı ve iyi huylu bir kimsenin sembolüdür. Rüyada, rüya sahibine lokum ikram edildiğini görmek, güzel sözler işitmeye veya kişiye ulaşacak hayırlı bir nimete işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com